reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Tez mam ten niebieski ze smyka [emoji7] cudowny jest. I tez sie wlasnie zastanawialam czy nie wystarczy do wozka śpiwór i trn kombinezon, wiadomo pod spod tez dlugi rekawek i dodatkowo kocyk. Czy trzeba taki gruby mega. Chlopakow jak urodzilam to mialam takie mega grubasne ale z kolei przylapalam sie na tym ze przegrzewalam
 
reklama
Ja tego kombinezonu nie macałam, ale jeśli jest tak ciepły jak opisujesz, to powinien wystarczyć. Zawsze możesz ubrać na cebulkę pod spód. Do tego ciepły koc i osłonka z gondoli.

No i wymyśl coś ciepłego do fotelika samochodowego, bo ten kombinezon to nie bardzo :)
 
Ja tego kombinezonu nie macałam, ale jeśli jest tak ciepły jak opisujesz, to powinien wystarczyć. Zawsze możesz ubrać na cebulkę pod spód. Do tego ciepły koc i osłonka z gondoli.

No i wymyśl coś ciepłego do fotelika samochodowego, bo ten kombinezon to nie bardzo :)
Dokładnie można zawsze ubrać na cebulkę no i powtarzam ubieramy maluchy jedną warstwę więcej niż siebie [emoji3] My bez samochodu więc rzeczywiście ten polarowy/miskowy do samochodu jak najbardziej.
 
Tez mam ten niebieski ze smyka [emoji7] cudowny jest. I tez sie wlasnie zastanawialam czy nie wystarczy do wozka śpiwór i trn kombinezon, wiadomo pod spod tez dlugi rekawek i dodatkowo kocyk. Czy trzeba taki gruby mega. Chlopakow jak urodzilam to mialam takie mega grubasne ale z kolei przylapalam sie na tym ze przegrzewalam
Do wózka taki kombinezon plus śpiwór w zupełności wystarczy bo przegrzac też łatwo.
 
Dokładnie można zawsze ubrać na cebulkę no i powtarzam ubieramy maluchy jedną warstwę więcej niż siebie [emoji3] My bez samochodu więc rzeczywiście ten polarowy/miskowy do samochodu jak najbardziej.
No ja się akurat nie zgadzam z tym, że ten miśkowy nadaje się do samochodu ;) Do fotelika dziecko musi być ubrane obcisło, z pasami idącymi blisko ciała, a w obszernym futerku nie uzyskasz tego efektu.
 
Ja mam po synu takie coś. Ten pajac nie jest zbyt ciepły ale mały był w body, pajacu welurowy i w tego pajaca grubego i do śpiworkach ładowany na dwór. I chyba było ok. Ale pamietam męczyłam się z tymi łapkami jego wciskając w te rękawy.

 
Ja chce taki śpiworek kupić na zimę. Ale cały czas się zastanawiam... czy aby wystarczająco ciepły na zimę ? Ale jak będzie wielki mróz to i tak nie będziemy jeździć wózkiem.
 
reklama
Do góry