reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
@Magdalena S fajny pomysl mieliscie [emoji5]
ja tez sie bardziej wzruszajaca zrobilam
I jak dziewczyny najadlyscie sie ?[emoji39]

Powiem Ci, że ja też. Wczoraj płakałam, że mąż mnie nie wspiera jak mam mdłości
Potem sobie pomyślałam, a co głupia za rękę ma cię w toalecie trzymać [emoji28][emoji28] także tego [emoji85]
 
Cześć dziewczyny,
Chciałabym dołaczyć do Waszego grona, termin wg om 22.12, czekam by umowic sie do lekarza i potwierdzic test robilam w piatek :) oprocz lekkiego pobolewania piersi innych objawow brak.

Jestem mama prawie 3letniej coreczki Leny.

Zycze Wam zdrowych spokojnych swiat :)
 
U mnie brak objawow [emoji57]sutki bola ale tylko jak dotykam, brzuch baardzo rzadko kuje jakbym w tej ciazy nie byla [emoji23]niestety co do leków to nie mam pojecia bo nic oprócz witamin nie biore


U mnie od dwóch dni, również brak objawów, dzisiaj rano plamienie i ciągną mnie jajniki, brzuch mnie lekko boli. Martwię się że kolejny raz się nie uda.
 
Cześć dziewczyny,
Chciałabym dołaczyć do Waszego grona, termin wg om 22.12, czekam by umowic sie do lekarza i potwierdzic test robilam w piatek :) oprocz lekkiego pobolewania piersi innych objawow brak.

Jestem mama prawie 3letniej coreczki Leny.

Zycze Wam zdrowych spokojnych swiat :)
Witamy
U mnie od dwóch dni, również brak objawów, dzisiaj rano plamienie i ciągną mnie jajniki, brzuch mnie lekko boli. Martwię się że kolejny raz się nie uda.
Nie martw sie na zapas. Mnie też bolą jajniki jak na okres, pytałam gin, mówiła że to normalne na początku ciąży.

Ja się dziś tak najadłam, że ledwo się ruszam.
 
Witam sie z rana. Jak tam dziewczyny poranek? Bo u nas kiepsko mloda mimo ze na antybiotyku znowu zaczela goraczkowac i juz niewiem co robić niby jutro mamy skończyć antybiotyk ale chyba mie będzie tak milo. Kilka dni bylo spokoju a teraz znowu ciekawe co to za bakcyl.
 
reklama
Witam sie z rana. Jak tam dziewczyny poranek? Bo u nas kiepsko mloda mimo ze na antybiotyku znowu zaczela goraczkowac i juz niewiem co robić niby jutro mamy skończyć antybiotyk ale chyba mie będzie tak milo. Kilka dni bylo spokoju a teraz znowu ciekawe co to za bakcyl.
Witam [emoji5]uwazaj zeby sie nie zarazić [emoji33] mozliwe ze znowu jakis antybiotyk dostanue jesli nie przeszlo do konca [emoji20] u mnie spokojnie u rodziny siedzimy i o 15 z partnerem wracamy do domu pociagiem mamy 4h drogi, dobrze ze nie mam mdłości [emoji846]
 
Do góry