reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Jakoś się udało bez takich badań ale miałam zamiar robić prześwietlenie kręgosłupa, ponieważ mam lekką skolioze oraz rezonans ze wzgledu na migreny. Niestety teraz wszystko odłożone w czasie ze względu na ciążę
Rewelacja i nawet za dziecka nie miałaś? Ja moje dzieci katuje raz do roku pobraniem krwi :p
A przyglądałas sie migrenom czy nie hormonalnie?
U mnie migreny zaczely sie kolo 12rz na niedługo przed pierwsza miesiaczka. Babca mnie pocieszala ze jej przeszly wraz z menopauza. A teraz juz znam swoj organizm na tyle ze wiem nawet kiedy sie spodziewac. Zawsze w okolicy skoku progesteronu po owulacji i przy jego spadku podczas okresu. Dlatego okrss ciąży jest dla mnie łaskawy bo migreny mnie oszczędzają :)
 
reklama
Jest przerażona że taka wczesna ciąża a ja już antybiotykiem muszę się faszerować, ale skoro jest bezpieczny to liczę że szybko mi pomoże

Wiadomo że lepiej nie brać leków, ale jeśli jesteś już chora to lepiej szybko wyleczyć żeby choroba maleństwu nie zaszkodziła, a Tobie akurat wypisali taki antybiotyk co właśnie jak już trzeba to piszą kobietom w ciąży. Zdrówka życzę!:)
 
Dziewczyny bardzo mi przykro z powodu tego co Was spotkało :( :( sama panicznie boję się wizyty boję się że może być znów coś nie tak...:(
 
Pierwszą ciążę poroniła, okazało sie ze ma hashimoto niezdjagnozowane. Kolejna rodziła przed diagnoza, bez objawów. Trzecią też przed diagnozą ale już z objawami i podejrzeniem.
 
reklama
Na szczęście można z nia żyć i w miare funkcjonować. Jesteś na sterydach? Czy narazie bez leków?
 
Do góry