reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No i właśnie dzwonili, że są wyniki z testu pappa .. oczywiście nie powie mi jakie one są...pytam czy poniżej 1:50? nie...jest pani w grupie pośredniej....w poniedziałek umówiłam się na rozmowę z genetykiem.
 
reklama
Witam sie. Ja nocke spedzilam na sorze pod kroplówkami. Juz wszystko pod kontrolą...powiedzmy 😊 generalnie spora anemia, bardzo niski potas mimo zazywania duzych dawek (mam problemy z nim od dziecka). Wyszlo tez odwodnienie i niedozywienie...a jem jak zadziesięciu chyba 🤷‍♀️ plus napad paniki, dozylnie diazepam, potas, elektrolity. Skierowanie do psychiatry po antydepresanty. Ochrzanili mnie ze przy takiej nerwicy nie moge byc bez lekow zwlaszcza ze przed ciaza bralam benzodiazepiny no i juz jestem umowiona w nastepnym tygodniu na specjalny oddzial dla ciezarnych z nerwica depresja itp i bedziemy dzialac cos z lekami 😊 calyczas jestem pod kontrolą psychoterapeuty no ale jak widac nie wystarczylo. Zaczelo sie od bolu serca i arytmi...pozniej napad lękowy...jak sie okazalo arytmia od przepukliny i ból również...

Zaraz zabieram sie za nadrabianie wątku. Ostatnio dalo mi zycie popalic, koniec studiów, egzaminy rozne, obrona itp i mamy efekty. Teraz skupię się głównie na odpoczynku (no i mojej diecie 🙈 no maly pasozycik nic nie chce mi zostawic do zycia tak ciągnie) 😂😂😂 takze moze mnie byc troszke mniej ale postaram sie regularnie zaglądać 🥰😇😘😘😘
 
Dziewczyny a co jeśli chodzi wagę ?
Jestem w 18 tyg i przytyłam dopiero 1 kg ..
Ginekolog powiedział że do następnej wizyty chce widzieć przynajmniej 2 kg na plusie ale coś nie przybieram... Zwłaszcza że apetyt mam wilczy.
To moja pierwsza ciąża więc brak mi doświadczenia więc przepraszam za głupie pytanie 😅
Ja to przed ciaza jadlam jak za dwoch 🙈😅 co z reszta widac, (waga sprzed ciazy 77kg) a teraz mam wrazenie, ze zoladek skurczyl mi sie o polowe. Stracilam 2 kg tak poki co waga stoi, a brzuch juz mi wywalilo wielki
Witam jestem załamana usg prenatalne wszystko wporządku a pappa przyszła wczoraj i tristomiia 21 1:149 a skorygowane byłon1:1768.Wiem tyle że aminopunkcji i dodatkowych nie będe robic wizyta u mojej gin w przyszła środe
Ale to chyba nie jest jeszcze bardzo duze ryzyko?
 
Hey dziewczyny mam pytanko jestem w 14tygodniu ciazy i mam duży brzuch jak na taki tydzień i nie wychodzi mi czasem na boczki co sądzicie i czy wysoko czy nisko mam bo ja się kompletnie na tym nie znam
 

Załączniki

  • 20200625_124754.jpg
    20200625_124754.jpg
    306,6 KB · Wyświetleń: 104
  • 20200625_122719.jpg
    20200625_122719.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 110
  • 20200625_122659.jpg
    20200625_122659.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 109
  • 20200625_122706.jpg
    20200625_122706.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 99
Witam sie. Ja nocke spedzilam na sorze pod kroplówkami. Juz wszystko pod kontrolą...powiedzmy 😊 generalnie spora anemia, bardzo niski potas mimo zazywania duzych dawek (mam problemy z nim od dziecka). Wyszlo tez odwodnienie i niedozywienie...a jem jak zadziesięciu chyba 🤷‍♀️ plus napad paniki, dozylnie diazepam, potas, elektrolity. Skierowanie do psychiatry po antydepresanty. Ochrzanili mnie ze przy takiej nerwicy nie moge byc bez lekow zwlaszcza ze przed ciaza bralam benzodiazepiny no i juz jestem umowiona w nastepnym tygodniu na specjalny oddzial dla ciezarnych z nerwica depresja itp i bedziemy dzialac cos z lekami 😊 calyczas jestem pod kontrolą psychoterapeuty no ale jak widac nie wystarczylo. Zaczelo sie od bolu serca i arytmi...pozniej napad lękowy...jak sie okazalo arytmia od przepukliny i ból również...

Zaraz zabieram sie za nadrabianie wątku. Ostatnio dalo mi zycie popalic, koniec studiów, egzaminy rozne, obrona itp i mamy efekty. Teraz skupię się głównie na odpoczynku (no i mojej diecie 🙈 no maly pasozycik nic nie chce mi zostawic do zycia tak ciągnie) 😂😂😂 takze moze mnie byc troszke mniej ale postaram sie regularnie zaglądać 🥰😇😘😘😘
Ojej, takie niusy z rana :( Odpoczywaj, relaksuj się, 3maj się i dawaj znać na bieżąco co z Tobą!
 
My po wizycie pani doktor stawia na corke z nia wszustko ok

A mi wyszlo hcv jest aktywne miesiac w vzesniej ujemny byl jestem w szoku skad ja to mam 😔😔😔😔😥
Zrób jeszcze raz badania. Mi się kiedyś zdarzyło przed zabiegiem, że wyszło mi HBs nadreaktywne, i dla świętego spokoju poprosiłam, żeby zrobili mi jeszcze raz. No dobra, tak naprawdę to byłam przerażona i wręcz pewna, żenie mogę tego mieć i dla świętego (swojego) spokoju zrobili raz jeszcze. Wynik - podwójny ujemny. Tłumaczyli, że w wyjątkowych okolicznościach w wirniku czy próbówce coś pozostało.
 
reklama
Do góry