reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hey dziewczyny mam pytanko jestem w 14tygodniu ciazy i mam duży brzuch jak na taki tydzień i nie wychodzi mi czasem na boczki co sądzicie i czy wysoko czy nisko mam bo ja się kompletnie na tym nie znam
Witaj! Mysle, ze brzuszek jest tam gdzie powinien 😉 Narazie dzidzia jest nisko, ale w miare jak bedzie rosla to brzuszek bedzie sie podnosil, az przed samym porodem znowu sie obnizy. Bardzo ladny brzuszek masz 😊
 
reklama
Witam wszystkich z rana. :)
Ja już po porannych mdlosciach 🤭😂
Jest to mój pierwszy post na grupie ale od jakiegoś czasu obserwuje forum. Zawsze fajnie zobaczyć jak to wygląda z innych stron, lub czegoś nowego się dowiedzieć (zwłaszcza u Pierwiastek ) 😁 u mnie termin z miesiączki na 9.12 a z USG na 15.12 więc zobaczymy 😁
Co do płci to jestem już po prenatalnych i dwie wizyty u mojej Pani doktor potwierdzone kilka razy że chłopak 😁🍼👶 pozdrawiam Was wszystkie, trzymam za was kciuki i życzę zdrowia ❤❤

Dziewczyny a co jeśli chodzi wagę ?
Jestem w 18 tyg i przytyłam dopiero 1 kg ..
Ginekolog powiedział że do następnej wizyty chce widzieć przynajmniej 2 kg na plusie ale coś nie przybieram... Zwłaszcza że apetyt mam wilczy.
To moja pierwsza ciąża więc brak mi doświadczenia więc przepraszam za głupie pytanie 😅

Witaj w grudniówkach i gratuluję :) Wagą bym się nie przejmowała, jeszcze zdąży podskoczyć, najważniejsze że bobo się dobrze rozwija, niektóre z nas potrafią w tym tygodniu być na minusie lub z wagą startową :)
 
Witam sie. Ja nocke spedzilam na sorze pod kroplówkami. Juz wszystko pod kontrolą...powiedzmy 😊 generalnie spora anemia, bardzo niski potas mimo zazywania duzych dawek (mam problemy z nim od dziecka). Wyszlo tez odwodnienie i niedozywienie...a jem jak zadziesięciu chyba 🤷‍♀️ plus napad paniki, dozylnie diazepam, potas, elektrolity. Skierowanie do psychiatry po antydepresanty. Ochrzanili mnie ze przy takiej nerwicy nie moge byc bez lekow zwlaszcza ze przed ciaza bralam benzodiazepiny no i juz jestem umowiona w nastepnym tygodniu na specjalny oddzial dla ciezarnych z nerwica depresja itp i bedziemy dzialac cos z lekami 😊 calyczas jestem pod kontrolą psychoterapeuty no ale jak widac nie wystarczylo. Zaczelo sie od bolu serca i arytmi...pozniej napad lękowy...jak sie okazalo arytmia od przepukliny i ból również...

Zaraz zabieram sie za nadrabianie wątku. Ostatnio dalo mi zycie popalic, koniec studiów, egzaminy rozne, obrona itp i mamy efekty. Teraz skupię się głównie na odpoczynku (no i mojej diecie 🙈 no maly pasozycik nic nie chce mi zostawic do zycia tak ciągnie) 😂😂😂 takze moze mnie byc troszke mniej ale postaram sie regularnie zaglądać 🥰😇😘😘😘
To miałaś przeżycia, ważne że jesteś już pod opieką i wszystko do dobrze :)
 
@Piernik98 Życzę dużo spokoju nie stresuj się tak bardzo bo nie służy to zarówno Tobie jak i malenstwu
@Sabina17 dużo zdrowia może to nic poważnego trzymam kciuki żeby wszystko było ok
Mi dzisiaj strasznie ciągnie brzuch trudnopowiedzie że boli ale czuje jak ciągnie mi po bokach czyżby więzadła się rozciagały?
 
Ostatnia edycja:
@kier Życzę dużo spokoju nie stresuj się tak bardzo bo nie służy to zarówno Tobie jak i malenstwu
@sazycze dużo zdrowia może to nic poważnego trzymam kciuki żeby wszystko było ok
Mi dzisiaj strasznie ciągnie brzuch trudnopowiedzie że boli ale czuje jak ciągnie mi po bokach czyżby więzadła się rozciagały?
Mozliwe. Tez tak często mam 😊 podobno norma
 
Hey dziewczyny mam pytanko jestem w 14tygodniu ciazy i mam duży brzuch jak na taki tydzień i nie wychodzi mi czasem na boczki co sądzicie i czy wysoko czy nisko mam bo ja się kompletnie na tym nie znam

Masz bardzo ładny brzuszek, jak dla mnie wszystko jest ok i na miejscu, ładnie zaczyna już widać ciążę :)


Mi dzisiaj strasznie ciągnie brzuch trudnopowiedzie że boli ale czuje jak ciągnie mi po bokach czyżby więzadła się rozciagały?

Też tak miałam, możliwe że wiązadła :)

@karollaa02 Witaj, rozgość się u nas
@Piernik98 ale miałaś przeżycia, dobrze że się Tobą porządnie zaopiekowali, życzę zdrówka i mniej stresów. Odpoczywaj teraz jak najwięcej :)
 
reklama
Witam sie. Ja nocke spedzilam na sorze pod kroplówkami. Juz wszystko pod kontrolą...powiedzmy 😊 generalnie spora anemia, bardzo niski potas mimo zazywania duzych dawek (mam problemy z nim od dziecka). Wyszlo tez odwodnienie i niedozywienie...a jem jak zadziesięciu chyba 🤷‍♀️ plus napad paniki, dozylnie diazepam, potas, elektrolity. Skierowanie do psychiatry po antydepresanty. Ochrzanili mnie ze przy takiej nerwicy nie moge byc bez lekow zwlaszcza ze przed ciaza bralam benzodiazepiny no i juz jestem umowiona w nastepnym tygodniu na specjalny oddzial dla ciezarnych z nerwica depresja itp i bedziemy dzialac cos z lekami 😊 calyczas jestem pod kontrolą psychoterapeuty no ale jak widac nie wystarczylo. Zaczelo sie od bolu serca i arytmi...pozniej napad lękowy...jak sie okazalo arytmia od przepukliny i ból również...

Zaraz zabieram sie za nadrabianie wątku. Ostatnio dalo mi zycie popalic, koniec studiów, egzaminy rozne, obrona itp i mamy efekty. Teraz skupię się głównie na odpoczynku (no i mojej diecie 🙈 no maly pasozycik nic nie chce mi zostawic do zycia tak ciągnie) 😂😂😂 takze moze mnie byc troszke mniej ale postaram sie regularnie zaglądać 🥰😇😘😘😘

 O masz, zdrowia!!! Odpoczywaj i jedz dużo!
 
Do góry