reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Bardziej zastanawiam sie nad kosmetykami dla siebie dla malego.. nad laktatorem, niania. Jaka witamine d kupic malemu itd
Ja na laktator nie chciałam wydawać bóg wie jakiej kasy bo:
1)co jeśli nie będę miec/stracę pokarm?
2)tak jak moja mama, nie będę w stanie ściągnąć pokarmu.
Także bardzo dużo czytałam na forach i zdecydowałam się na tzw laktator 'biedronkę', który dostępny jest na allegro. Przy okazji-ten sam model jest o połowę tańszy na alliexpress 😉
 
Bardziej zastanawiam sie nad kosmetykami dla siebie dla malego.. nad laktatorem, niania. Jaka witamine d kupic malemu itd
Dla małego do kąpieli emulsje z Ziajki i krem do buzi też z Ziajki, do pupy Bepanthen maść- można nim też smarować sutki jeśli będą popękane, więc od razu wezme większą tube, do pielęgnacji pępka Oktanisept i patyczki do "uszu". Pieluchy i husteczki nawilżane Dada z Biedry. Na razie tyle- reszta wyjdzie z czasem.
Laktatora ani niani nie kupuje- jeśli będzie potrzebą to wtedy dokupie, za to mój partner zastanawia sie nad monitorem oddechu- kupno lub wypożyczenie- niby to dobra rzecz,ale jak sie dziecko przekręci to będzie wyć że nie oddycha...nie wiem czy te nerwy są tego warte... przy starszych dzieciach nie miałam go.
Wózek od siostry, łóżeczko i wanienkę na olx chce kupić z używanych.
Innych planów na razie brak 😉
 
A u Was przedszkola działają, pytam mam, które mają starszaki ? Ja małą zawiozłam, odbiorę ją, zawiozę do babci i biegiem na wizytę
 
Ja na laktator nie chciałam wydawać bóg wie jakiej kasy bo:
1)co jeśli nie będę miec/stracę pokarm?
2)tak jak moja mama, nie będę w stanie ściągnąć pokarmu.
Także bardzo dużo czytałam na forach i zdecydowałam się na tzw laktator 'biedronkę', który dostępny jest na allegro. Przy okazji-ten sam model jest o połowę tańszy na alliexpress 😉
Mnie wlasnie udalo sie za darmo znalezc :) jakas Pani w okolicy oddawala Medela Swing bo nie mial zasilacza ale wystarczy wlozyc baterie i dziala :) ciesze sie bo juz kilka stow zaoszczedzone a jak sie nie przyda to nie bede zalowac ;) kupilam tez po 1 paczce pampersow kilku firm zeby wiedziec czy ktores nie beda uczulac a wole potem dokupic :) chusteczki kupilam z rosmana te babydream bo czytalam opinie i te z Dada maja kiepski sklad. Dodatkowo wieksze waciki i wanienke z Ikei :) wygodna bardzo, nie jest tak duza jak niektore sklepy oferuja. Mysle, ze stopniowo bedziemy teraz za kosmetykami sie rozgladac, buteleczkami i reszta. Wozek, lozeczko i ubranka dostane wiec tego nie szukam. Kupuje tylko to co mi sie strasznie spodoba :))
 
Mnie wlasnie udalo sie za darmo znalezc :) jakas Pani w okolicy oddawala Medela Swing bo nie mial zasilacza ale wystarczy wlozyc baterie i dziala :) ciesze sie bo juz kilka stow zaoszczedzone a jak sie nie przyda to nie bede zalowac ;) kupilam tez po 1 paczce pampersow kilku firm zeby wiedziec czy ktores nie beda uczulac a wole potem dokupic :) chusteczki kupilam z rosmana te babydream bo czytalam opinie i te z Dada maja kiepski sklad. Dodatkowo wieksze waciki i wanienke z Ikei :) wygodna bardzo, nie jest tak duza jak niektore sklepy oferuja. Mysle, ze stopniowo bedziemy teraz za kosmetykami sie rozgladac, buteleczkami i reszta. Wozek, lozeczko i ubranka dostane wiec tego nie szukam. Kupuje tylko to co mi sie strasznie spodoba :))
Również myślę nad laktatorem Madeli. Jeśli używałyście ich wcześniej to podzielcie się opiniami.

Wczoraj siostra znalazła dla mnie nowy ekspres do mleka od tommee tippee za 40£ (mniejsza cena niż używany)
 
reklama
Do góry