reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej dziewczyny jestem po wizycie maly wazy już 3600g I jak dalej będzie rósł w takim tempie to szacowana waga powyżej 4 kg Już boję się porodu mam nadzieję że wcześniej zdecyduje się wyjść Poza tym wracając od lekarza zaliczyłam stłuczka gość centralnie w nas wjechał I wylądowałem na IP zrobili mi ktg dodatkowo mam obserwowac czy nic się nie dzieje I w razie czego jechać na IP
 
reklama
Ja dostałam od fizjo kilka ćwiczeń na rozluźnienie miednicy i mięśni dna miednicy. Staram się robić codziennie, może będzie łatwiej podczas porodu. Co do ćwiczeń oddechowych to po prostu oddech przeponowy, ale to mam w miarę ogarnięte dzięki jodze. :)
Mogłabyś podzielić się wiedzą jakie to ćwiczenia bo tez mam problemy z wstaniem z lozka tak bolą mnie więzadła po prostu chodzę jak kaczka
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie maly wazy już 3600g I jak dalej będzie rósł w takim tempie to szacowana waga powyżej 4 kg Już boję się porodu mam nadzieję że wcześniej zdecyduje się wyjść Poza tym wracając od lekarza zaliczyłam stłuczka gość centralnie w nas wjechał I wylądowałem na IP zrobili mi ktg dodatkowo mam obserwowac czy nic się nie dzieje I w razie czego jechać na IP
Ojej miejmy nadzieje, ze nic sie zlego nie wydarzy i calo z tego wyszliscie :) bedzie duzy chlop 😁😍
 
Ojej miejmy nadzieje, ze nic sie zlego nie wydarzy i calo z tego wyszliscie :) bedzie duzy chlop 😁😍
Nie ma tego złego :) Gdybym nie trafiła na izbę z powodu tego upadku to nie dowiedziałabym się że powinnam mieć wywoływaną ciąże w 38 tyg ze względu na moje bezpieczeństwo, mój lekarz prowadzacy twierdzi że powinnam robić naturalnie :)
 
Ja to mówią jedni boją się nieznanego a drudzy znanego 🙈 a poprzednie ciążę jak zakończone sn czy CC ?
Poprzednie ciąże siłami natury. Teraz też jak się nic nie wydarzy będzie poród naturalny. Bardziej stresuje mnie ta sytuacja z koronawirusem, że będę sama, bo przy poprzednich miałam męża przy sobie i bardzo mi pomógł, a teraz nie wiem jak to będzie
 
reklama
Mogłabyś podzielić się wiedzą jakie to ćwiczenia bo tez mam problemy z wstaniem z lozka tak bolą mnie więzadła po prostu chodzę jak kaczka
Wszelkie krążenia i półokręgi miednicą, ruszanie przód-tył - w podporze, w pozycji kolankowo-łokciowej, siedząc na piętach, na piłce. Ruszanie miednicą w siadzie - jakby się poprawiając na krześle, jedno drugie biodro. Rozciąganie wnętrza ud, w leżeniu (nogi o ścianę), w siadzie (stopy złączone blisko miednicy), itp.
Generalnie polecam się trochę porozciągać, oczywiście z głowa i umiarem, żeby nic nie uszkodzić, powinnaś poczuć się lepiej. :)
 
Do góry