reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć Grudniowe Mamusie! Dołączam do Was dość późno, bo to mój 14 tc (13+3), prawdopodobnie Synek. Na ostatnim usg prenatalnym robionym 1.5 tyg temu, wszystko pomierzone i jest ok. Ale jedno mnie niepokoi... Czy też macie bóle i kłucie w dolnej części brzucha, czasami w pochwie? Bóle nie są silne, ale dokuczliwe. Bardzo mnie to martwi, tym bardziej, że pierwszą ciąże straciłam i boję się powtórki... ☹️ Napiszcie proszę, jak to wygląda u Was?
 
reklama
Dziewczyny obudziłam się z mocnym Katarem i boli mnie głowa oraz czoło... Zmierzyłam gorączkę i mam 36.9? Panikowac czy luzik? :)
 
Już jestem po ;)
Na zwykłym usg babeczka nie widzi nieprawidłowości. Przeziernosc super, kosc nosowa jest i w normie, serducho w normie. Machał łapkami i rączkami.
Mój bobek ma już 5,13cm :o

75B1A399-F974-46B4-AC65-12DC8B6E6DD9.jpeg
 
U nas tez cieplutko ale na razie ogarniam pranie, włoski umylam i czekam na męża z pracy dziś na obiadek robie krewetki z makaronem mmmmm mniam 😋 a potem zamierzam męża wyciągnąć do ikeai popatrzeć na urządzone te małe słodkie pokoiczki 😁🥰 poszukać inspiracji no i kupić cyckonosz 😂 o rozmiar większy bo niestety już się nie mieszczę w stare 🤪
Zazdroszczę tak blisko ikei! :o mój mąż jej nienawidzi 😂 bo zawsze wydaje tam mnóstwo kasy a do najblizszej mamy 80km :D
W ogóle zrob zdjecia pokoików i wyslij zdkecia potem ❤️ milego dnia ❤️
U nas podobnie, słonko i gorąc 😎 ale my od rana pracowicie- ja podlałam moje zielstwo a mąż kosi trawę :D jutro przyjeżdżają nasi znajomi, trzeba odchamić działkę. No i muszę coś jutro wymyśleć bo oni nic nie wiedzą i nie chce żeby póki co wiedzieli :)))
U nas wczoraj byl dzien trawy 🙀 każdy sąsiad kosil :D mów ze masz mega antybiotyk i boisz sie ❤️
Cześć Grudniowe Mamusie! Dołączam do Was dość późno, bo to mój 14 tc (13+3), prawdopodobnie Synek. Na ostatnim usg prenatalnym robionym 1.5 tyg temu, wszystko pomierzone i jest ok. Ale jedno mnie niepokoi... Czy też macie bóle i kłucie w dolnej części brzucha, czasami w pochwie? Bóle nie są silne, ale dokuczliwe. Bardzo mnie to martwi, tym bardziej, że pierwszą ciąże straciłam i boję się powtórki... ☹ Napiszcie proszę, jak to wygląda u Was?
Caly czas boi i ciągnie. Pytalam wczoraj lekarki o to i to normalne. Macica sie naciaga i mowila zeby nie panikowac jak nie ma plamien :)
Już jestem po ;)
Na zwykłym usg babeczka nie widzi nieprawidłowości. Przeziernosc super, kosc nosowa jest i w normie, serducho w normie. Machał łapkami i rączkami.
Mój bobek ma już 5,13cm :o

Zobacz załącznik 1128628
Ale cudo! Gratulacje ❤️❤️
 
U mnie jutro ciężki i stresujący dzień. A raczej przedpoludnie. Po długiej przerwie związanej z koronawirusem ruszyły nam znowu zajęcia z fizjoterapueta synka. Już wiem, że będzie mega ciężko i będzie duuuuuzo płaczu, od którego serce mi się kraje i najchętniej zabrałabym go stamtąd gdzie pieprz rośnie.. :(
My też dzisiaj byliśmy na fizjo, bardzo się zdziwilam bo syn lubił chodzić na zajęcia a panią od fizjo kocha miłością wielką a dzisiaj od samego wejścia bunt, krzyk, płacz. W ogóle nie chciał ćwiczyć, uciekał do drzwi i płakał :( wiem że jest ciężko ale musimy pamiętać że robimy to dla ich dobra i krzywda im się tam nie dzieje. Wszystko to co teraz robimy zaprocentuje w przyszłości. Trzymaj się dzielnie ❤ my jutro idziemy do neurologopedy, już wiem że będzie hardcore 😅
 
Ale ja Wam zazdroszczę ogródków i własnych działek 😁😍 mi zostaje balkon a dzisaj to tylko o wyłącznie balkon 😅 Córeczka po szczepieniu ma lekka temp. Ale za tydzień o tej porze będę na Podkarpaciu na wsi oj tam poodycham świeżym powietrzem 😁
Ja tez bylam balkonowcem cale zycie :D wiem jak to jest :D do tej pory sie ze mnie śmieją jak czegos nie wiem 😁
 
reklama
Do góry