reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny!! Ratunku. Odebrałam dzisiejsze wyniki. Jestem w 33 dniu cyklu. I beta 226, a progesteron 91,3. Co jest grane, że tak wysoki progesteron? 😪😪😪
 
reklama
Mam betę! Tym razem chyba nawet ładny wynik jak na dopiero dzisiaj zaczęty 4tc
Screenshot_20210412-184721_Chrome.jpg
 
Dziewczyny!! Ratunku. Odebrałam dzisiejsze wyniki. Jestem w 33 dniu cyklu. I beta 226, a progesteron 91,3. Co jest grane, że tak wysoki progesteron? [emoji25][emoji25][emoji25]
Progesteron jest wydzielany rzutowo, raz poziom jest wyższy, raz niższy. Wielu lekarzy uważa, że nie powinno się progesteronu w ogóle badać jeśli nic złego się nie dzieje [emoji6]
 
Progesteron jest wydzielany rzutowo, raz poziom jest wyższy, raz niższy. Wielu lekarzy uważa, że nie powinno się progesteronu w ogóle badać jeśli nic złego się nie dzieje [emoji6]
miałam jeszcze 5 miesiące temu progesteron 0,81 przez cały cykl. Bralam duphaston od 16dc i w tym cyklu zaszłam nie biorąc go. Dlatego martwiłam się i zbadałam. Jestem w szoku.
 
reklama
Właśnie 🤷‍♀️ zobaczę będę za 72 h. To się okaże 👍❤️ w każdym bądź razie faktycznie - im większy tym lepiej. Mam zapasy luteiny na wszelki wypadek i paczkę duphastonu :D ale nie jest mi raczej potrzebny...
 
Do góry