reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Witajcie ponownie, u mnie 17 t, wczoraj wizyta u innej Pani Ginekolog (którą de facto uwielbiam) niż prowadząca. Potwierdziła że w brzuszku mieszka dziewczynka :-)
Dziewczyny że ktoras z Was ma przewlekłe nadciśnienie oraz cc i jeszcze normalnie pracuje??
Czy macie jakąś listę rzeczy do ubrania dla malucha na pierwsze tyg? Bo kuszą te wyprzedaże strasznie...
 
reklama
Mnie jeszcze mdłości czasami dopadają, ale powoli przechodzi i chwilami zapominam, że jestem w ciąży 🙂
Ja już prawie dwa tyg nie mam mdłości. Jestem w 17 tyg i przytylam pierwszy kg po tym jak mi spadło 5 kg. A co do wyprawki to jeszcze nic nie kupowałam ale to dlatego że nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka A po drugie fizycznie nie nadawała się na zakupy.
 
Ja mam wozek po starszych dzieciach więc nie mam problemu z wyborem. Jedynie co mogę doradzić to nie zawsze moda idzie w parze funkcjonalności. Trzeba zwrócić uwagę na jakie tereny ma być wozek czy drogi polne czy miejskie. Ten mały zgrabny fajny bo zmieści się w bramkach w sklepie ale na trudne drogi lepiej sprawdzi się z dużymi kołami najlepiej pompowanymi.
Ja też mam wózek po starszych dzieciach. Ważne, by był zwrotny, dobrze się prowadził nawet jedna ręką. Ja mam taki z większą (dłuższą) gondolą (camarelo Carrera) jestem z niego zadowolona, gdyż synek był duży i szybko musiałabym go przenosić do innego, a tak na długość idealnie się zmieścił do momentu przejścia na spacerówkę.
 
Tak, ja już zamówiłam poduszke z allegro. W kształcie litery C, mam ją dopiero kilka dni, ale serdecznie polecam. Spi mi się dużo lepiej [emoji846]
Ja też mam tą w kształcie litery C i dobrze się sprawdzała w ciąży, zwłaszcza jak brzuszek większy i ciężko znaleźć dobrą pozycję do spania. Poza tym jak dziecko się urodziło to przez pewien czas używałam jej do karmienia piersią- bardzo pomocna 🙂
 
reklama
Dziewczyny, a może któraś z Was poleci mi jakieś spodnie ciążowe najlepiej dżinsowe o normalnej długości nogawki - mam 168 cm wzrostu? Zaczyna mi już być niewygodnie w normalnych spodniach, wiec czegoś szukam.
 
Do góry