reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

I zaraz się zabieram za zamówienie w aptece. Powiedzcie mi czy coś zamówić na mdłości beż recepty? Jaki magnez? Bo z witaminek prenatal uno ;)
Coś warto jeszcze zamówić? Wapno na alergie?
U nie w pierwszej ciąży herbata imbirowa szła w ilościach hurtowych, jedyne co mi w sumie jako tako pomagało.
Także teraz też pewnie niedługo zamówię :)
 
reklama
Kurczę, dopadły mnie jakieś problemy jelitowe, ból żołądka i rozwolnienie... 😵‍💫🙈 nie wiem czym się ratować oprócz rumianku i węgla 😅
 
Kurczę, dopadły mnie jakieś problemy jelitowe, ból żołądka i rozwolnienie... 😵‍💫🙈 nie wiem czym się ratować oprócz rumianku i węgla 😅
Węgla w ciąży nie wolno. Internet niby mówi, że wolno, ale ja kupiłam ostatnio w Rossmanie i ma w ulotce napisane coś w stylu, że zwęża naczynia krwionośne czy coś tam (nie pamiętam) i nie wolno. Byłam w szoku. 🤔
 
Ostatnia edycja:
Węgla w ciąży nie wolno. Internet niby mówi, że wolno, ale ja kupiłam ostatnio w Rossmanie i ma w ulotce napisane coś w stylu, że zwęża naczynia krwionośne czy coś tam (nie pamiętam) i nie wolno. Byłam w szoku. 🤔
Kiedyś farmaceutka mi mowiła, że to musi być czysty węgiel w składzie, bez jakiegoś tam dodatku 🤔
 
Część Dziewczyny ☺️
Byłam sporo czasu na kreskach, ale tym miesiącu z braku czasu opuściłam forum (przyznam że brak kreski od prawi roku też mnie zaczął już przytłaczać). Mam wizytę 23 kwietnia, na której miałam zacząć temat drożności jednak będziemy szukać na niej bąbelka. Wczoraj powinnam dostać @ jednak w piątek przed pracą stwierdziłam że zrobię ostatni test, bo została mi tylko nieszczęsny płytkowy o czułości 25. Jakie było moje zdziwienie gdy ujrzałam 2 kreskę, ale się jeszcze nie cieszyłam bo poprzednie 2 takie widoki skończyły się ciąża biochemiczną. Wczoraj byłam na becie i jest wyniki 3cyftowy - rozbudziły się moje nadzieję 🥺🙂 od wczoraj podaje sobie heparynę (przez mutacje które posiadam) i liczę że tym razem dotrwam do końca ciąży 🙏🏻
Gratulacje ❤️ 😍 rośnij kropku i zostań z mamusią na 9 miesięcy
 
Nie wyrabiałam ze stresu i powtórzyłam dzisiaj betę, 3 dni po ostatniej. 🥰
Wszystko wygląda póki co dobrze, we wtorek pójdę do gina 😉
 

Załączniki

  • 20240418_205319.jpg
    20240418_205319.jpg
    189,4 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry