reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Asiu jak zabek sie  przebije to chyba jeszcze troche boli.Bo to przeciez dziasla sa poraione.Hania nie dala sie dotknac jak jej wyszly gorne jedynki.Jakis tydzien minal i juz jest ok!
 
Jutro i w środe głowdówka muszę sobie zmniejszyc żołądek

Cyprysiowa głoduj ze mna sama nie dam rady :-[ :-[ :-[
 
No mam nadzieje

Wiecie co jak mi juz nerwy przeszły to mam takiego doła znowu wstyd mi żę taka jestem nerwowa, a juz raz sobie obiecywałam i guzik z petelką :-[ :-[ :-[

Moje biedne dziecko tyle sie napłakało dzis a ja nerwowałam sie ale nawet przytulanie nie pomagało
 
Asiu jak ja jestem nerwowa to i hania jest nerwowa a jak ona jest nerwowa to i ja i tak kolko sie zamyka.

Nie przejmuj sie czasem kazdemu narwy puszczaja.Ide sprzatac bo mam syfnik w pokoju jak cholera!
 
reklama
Asiu wszsytkim czasem puszczają nerwy i nawet mi choć jestem raczej spokojną osobą zdaży sie krzyknąć na Kacperka i dać mu klapsa ::) jesteśmy tylko ludźmi a nasze Maluchy są tylko dziećmi i jak płaczą to nie dlatego zeby nam zrobic na złość ale dlatego ze coś im dolega.

Aśka, Martusia zgłosiłam Was do administratorki, za kilka dni powinnyście mieć dostęp do albumików, poznacie to po napisie grudniowe mamusie pod zdjęciem w aviatorku :)

ide kąpać Kacperka....
 
Do góry