reklama

GRUDZIEŃ 2005

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2005' rozpoczęty przez Lilka, 17 Marzec 2005.

1. Lilka

Lilka Moderator

hej mamuski z grudnia ujawniajcie sie :D

ja jestem z lipca i super miec swoja paczke babeczek co beda rodzic w tym samym terminie ;D

zaczynam ten watek abyscie sie osmielily

buziaki :D

2. klementynka

klementynka Fanka BB :)

hej, poganiaczko :D
    mam wrażenie że grudniowym mamusiom trudno zauwazyć że są mamusiami, ja jestem listopadowa i to dopiero POCZĄTECZEK jest :D
    mam przyjaciółke lipcową, więc trzymam za was kciuki!!!!

3. reklama
  4. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Bardzo mocno chciałam być grudniową mamusią ale się nie udało, mam nadzieję, że uda mi sięzacząć wątek mamuś styczniowych

5. cammi

cammi Entuzjast(k)a

Margolis trzymam kciuki! Powodzenia.

6. AGA32

AGA32 Początkująca w BB

Może ja będe grudniowom mamusią ale musze zrobici pierw test :)

7. malaga

malaga Fanka BB :)

Ja zrobiłam test - wynik negatywny :( Ale może za wcześnie - 6 dni po stosunku?? W każdym bądź razie czekam na okres - wszystko się wtedy wyjaśni... Może dołączę do mamuś grudniowych :laugh:

8. LANA

LANA Fanka BB :)

Witaj Nowa -napewno za szybko zrobiłas ten teścik ,powinnaś zrobić dopiero po terminie oczekiwanej @ -wtedy wyjdzie Ci napewno prawidłowy wynik.Ja również mam nadzieje ,że dołącze do "grudniówek" u mnie dziś mija 29dc.-muszę poczekać -może sie uda.Pozdrawiam. :D

9. LANA

Niestety nie dołącze do Was "grudnióweczki" właśnie się zaczeła ta wstręciucha @.Cóż muszę starać sie dalej może załapie się na" stycznióweczki".Życzę Wam kobitki dużooooo zdrówkai samych pogodnych dni z waszymi "FASOLKAMI".

10. reklama
  11. malaga

malaga Fanka BB :)

Witaj Lana :) Ja mam przeczucie, że też "nie tym razem". Okaże się, jak przyjdzie @. Tyle, że wtedy nie dołączę nawet do styczniowych mam, bo tak naprawdę to nie staramy się jeszcze o dzidziusia, to teraz to po prostu przypadek (złe obliczenia ;) ). Mąż twierdzi, że nie mamy na razie warunków, i wiem o tym, ale mimo tego pragnę mieć dzidziusia :( Cały czas wmawiam sobie i jemu, że dalibyśmy sobie radę... Pozdrawiam i życzę, żebyś dołączyła do grona mam styczniowych :)

12. LANA

Dziękuje Nowa za to,że życzysz mi abym dołączya do mam styczniowych ,ja życzę Ci aby spełniły sie wszystkie Twoje marzenia związane z dzidziusiem.Pozdrawiam bardzo cieplutko.

Poleć forum