reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Trzymam Lana kciuki:)..Widze jestes b. przygotowana..ja sie wciaz boję..Mielismy z mężem 3 rocznice slubu..Zaszaleliśmy:)..Trafiło na dni płodne:)..a co:)..jak szaleć to szalec..Ciekwe czy przy pierwszych strzałach..bedzie gol?:)
Pozdrawiam:)!
 
reklama
PATINA - GRATULUJE :)
Ja mam dostać @ w niedzielę i też czuję lekkie skurcze (ale mniej bolesne niż zwykle przed miesiączką) a poza tym, jak nigdy kłucie w okolicy jajników.
Poczekam do niedzieli - jeśli nie pojawi się @ zrobię jeszcze raz test :) Chciałabym do Was dołączyć, mamy grudniowe :)
 
Hej dziewczyny..ten panel powinien nazywac sie.."w niedziele..poniedziałek..będe wszystko wiedziała":)..he..Też mam stresa:)
Lana.., jak zobaczyłam dzis tu Twój wpis..od razu pomyślalam..pewnie juz wiesz i chcesz sie pochwalic pewną "fasolką":)..a tu zong..wciąż dziewuszki czekamy:)
..a co z apetytem..ja zawsze przed @miałam ogromny..a teraz..wcale mi się nie chce jesc..a brzuch na dole mam wydenty :laugh: ..jakbym była już conajmniej w piątym:)

 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :)
Masz rację Dorka co do nazwy panelu :laugh:
Na razie czekam, ale jutro pewnie nie wytrzymam i polecę po test :laugh:
Dzień przed miesiączką już chyba coś powinien wykryć? :)
 
Nowa-z tymi testami jest różnie i zależy chyba też kiedy doszło do zapłodnienia.Ja robiłam teścik dzień po oczekiwanej miesiączce i tylko jedna kreska-nie wiem może ten test jakiś"lewy",bo kupiłam go na Alegro ten który robiłam jest testem paskowym.Przy pierwszej ciązy robiłam ten QUICK-TAKI Z DZIDZIĄ W RĘCZNICZKU-podobno jeden z lepszych i za pierwszym razem pokazał mi -2 kreseczki. ;D.słyszałam ,że niektorym testy pokazują jescze przed oczekiwaną miesiączką.Ale sie rozpisałam. ;D
 
reklama
Do góry