reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Owulację miałam zaraz po stosunku - 11 dni temu. Jutro będzie 12 dzień, a ponoć te testy Quick wykrywają ciążę już 6 dni po zapłodnieniu. Zobaczymy :) Może wytrzymam do niedzieli. Staram się nie robić sobie wielkich nadziei ...
 
reklama
NOWA -JA TEZ NIE ROBIE SOBIE WIELKICH NADZIEJI,PRZYNAJMNIEJ SIĘ STARAM ,CHOĆ W GŁOWIE ROJĄ SIĘ RÓŻNE MYŚLI.
 
Cześć dziewczyny!!! Ja też bardzo chcę dołączyć do grudniowych mam i za tydzien będę robić test. Nie mogę sie juz doczekać, dziś mam 22dc ale nie wiem czy coś wyjdzie na teście. Jak myślicie, zrobić go wcześniej???Pozdrawiam!!!
 
pierwszy test zrobilam ok 8 dni po zaplodnieniu...i nic, drugi zrobilam dwa dni po terminie @... i nic :-[ a trzeci zrobilam jak mi sie spoznial 10dni no i wyszedl mi ;D pozytywnie ...acha i te pierwsze dwa testy robiloam jakies zwykle a ten ostatni mialam Quick... i byl szczesliwy wiec najlepiej chyba zaufac temu ....poowodzenia w testach!!!
 
Dzięki Patina czekam do poniedziałku i jesli nie nadejdzie @ to się testuje,bo w poniedziałek było by z 6-7 dni spóżnienia.życzę dużo zdrówka Tobie i Twojej "FASOLCE".
 
czesc dziewczyny....napiszcie co tam u was??
bo juz sie nie moge doczekac nowych informacji!!!! pozdrawiam pa pa
 
cześć Patina :) Ja dalej nic nie wiem, dziś 32 dc, powinnam dostać @ i nie ma... Temperaturę mam podwyższoną (37.0'C), lekkie kłócie w dole brzucha...
@ może jeszcze przyjść.
Zastanawia mnie tylko jedno - zawsze przed okresem, dzień lub kilka przed, miałam śluz lekko zbarwiony (tzn.z "niteczkami" krwi), a teraz - mlecznobiały.
Mam pytanko : czy jak się spóźnia okres, a nie ma ciąży, to temperatura w "prawidłowym" dniu okresu powinna obniżyć się do 36.6 ???
 
HI dziewuszki:)
Niestety Nowa, ja nic nie podpowiem, bo jestem calkowicie zielona..
Dziś mam 27dc..wstrzymuję sie..choc korci, by zrobić test..ale tak sobie myśle, ze skoro mam cykle dłuższe..srednio ok 31 dni..to, skoro robić w dniu@..wstrzymuję się..Quik czeka już:)
Lana..mów co i jak czekam z niecierpliwoscią na super wiadomosc:)!!
 
reklama
I zrobiłam test - jedna różowa kreseczka, a temp. 37,4'C i brak @
Ale czuję, że jutro dostanę ::) Sama nie wiem, co myśleć, co czuć......
 
Do góry