reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej, widzę, że nastroje się poprawiły - i od razu lepiej na forum!!!! :surprised:
Przypominam : W piątek o godz 13 zaczynam egzamin!!! Więc przynajmniej do godziny 15 wszystkie kciuki zaciśnięte na maksa! Ostrzegam, jak nie - to nie zdam!!! I to wszystko będzie wasza wina!!!

Jeśli chodzi o instruktora , to muszę się przyznac, ze mój byłekstra - nigdy nie podniusł na mnie głosu, a jak mi puszczały nerwy i się darłam na siebie, że jestem gooopia, to mawiał:"Ale proszę nie krzyczeć, bo się w sobie zamknę!!"
No i przystojniaczek lat 29!! Ideał instruktora, a ja teraz jadę i mam jeszcze 3 godzinki jazd z nim jutro :happy2: :happy2:
 
Bardzo mi przykro, że muszę Wam popsuć humory, ale Natalia prosiła, żeby to Wam wysłać, więc wysyłam i więcej sie nie naprzykszam...
Pa
Musze to w załączniku dodac, bo to jeb...ne bb nie daje mi możliwosci wkleic !!!


no to pa
 
Dziewczyny Natalia prosila by zamiescic jej wypowiedz tutaj wiec to robie w jej imieniu przeczytajcie bo ona nie moze tutaj pisac a co dziwne czytac tak :baffled:

Dziewczyny!

Bardzo mi przykro, że źle odebralycie moje intencje dotyczące nowego forum. Nie moglam się zalogować na nim i gadalam z paroma dziewczynami, które powiedzialy, ze forum jest do du.py, że strasznie wolno chodzi, ciągle wyskakują blędy na stronie, że kolor jest nie za bardzo i ciężko się polapać co gdzie jest, poza tym dużo osób ma problemy z wejsciem.

Wpadlam wtedy na pomysl zalożenia nowego forum, takiego tylko dla nas. Nikogo nie pytalam o zdanie, bo chcialam Was zapytać dopiero po jego zalożeniu, żebycie dokladnie widzialy co chcę zaproponować zamiast nowego BB. Nie widzialam też do dzis nowego forum i kierowalam się tylko i wylącznie opiniami osób trzecich. Nie chodzilo mi absolutnie o to, żeby robić jaki podzial, ani żeby stwarzać konkurencję dla BB. Kierowalam się negatywnymi opiniami o nowym forum... Myslalam, że wszystkie jestescie rozgoryczone i niezadowolone z tej zmiany. Naprawdę chcialam dobrze. Jesli nie dojdziemy do porozumienia to po prostu zamknę nowe forum i bedzie po problemie. Mi jest tak naprawdę wszystko jedno gdzie będziemy, może wolalabym nowe, bo jest zamknięte i czytelniejsze, ale moje zdanie tu nie ma najmniejszego znaczenia. Najważniejsze, żebymy byly tam, gdize jest reszta, jedna za wszystkie, wszystkie za jedną. Zadecydujmy większocią glosów, proszę wejdźcie na nowe forum i zaglosujcie. I jesli chcecie się klócić to proszę na nowym forum, bo też chcialabym móc się wypowiedzieć.

Najważniejsze, żebysmy bylu wszystkie razem, czy to będzie BB czy nowe forum.... I jeszcze raz podkresle jak bardzo mi przykro, że tak wyszlo. Bylam naprawdę przekonana, że wszyscy narzekają na nowe BB. Nie chcialam wywolać klótni... Teraz moglabym po prostu zamknąć nowe forum, ale z drugiej strony dużo osób wypowiedzialo się o nim pozytywnie, więc już sama nie wiem co robić....

Natalia
_________________
 
Wanda, powiedz co Ciebie dzisiaj ugryzło? Większośc dziewczyn zalogowało się na nowym forum i się tam udziela. Naskoczyłaś na te które napisały, że wolą to forum. Takie ich prawo. Twoje prawo to głosować za nowym. Nic chyba jeszcze nie zdecydowałyśmy, prawda? A mam wrażenie, że to Ty chcesz wszystkim narzucić swoje zdanie i może nieświadomie ale jednak prowokujesz niemiłe sytuacje.
Mnie jest naprawde wszytsko jedno, gdzie będę pisac, bo uważam, że nie ma znaczenia gdzie jesteśmy byle wszytskie razem, ale moze się myle?
Mnie się nowe forum podoba, ale boję się jednego, że jak same będziemy sobą zarzadzać, to sytauji tego typu będzie więcej.
 
Spoko Klucha, juz mnie nie ma...
Jezeli wprowadzilam zla atmosfere, to przepraszam ze stanelam w obronie Joeey i Natalii...
juz mnie nie ma - skoro mnie nie chcecie, bo narzucam swoje zdanie :/
 
a tak anyway to sie przeciez nie gniewamy na Nathalie za nowe forum!! i bravo dla niej bo sie postarała i o nas pomyslała :-):-):-):-):-)

:tak::tak::tak::tak:zuch dziewczyna!!!!!

no mam nadzieje ze NAthalie i Joeey będą się mogły w końcu zalogować i ocenić to nasze nowe bb moze chociaz na probe jako anonimy :)
 
reklama
Wanda, o to mi właśnie chodzi. Robisz z igły widły. Jak naskakujesz na innych to jest dobrze, broń Boże Tobie zwrócić uwagę.. NAskoczyłaś na dziewczyny mimo że one nie napisały nigdzie, że wybierają to forum, nie napisały też nic złego na Natalie czy Joeey. Przypomne Ci, że w postach wszytskich dziewczyn przewijały sie raczej wypowiedzi typu: będziemy tam gdzie wszytskie. Nikt nie napisał, że chce forum bez Natali i joeey. To Tylko twoja nadinterpretacja. Wiec, powiedz dlaczego i przed kim musiałaś je bronić?
I świadomie napisałam, ze to Ty raczej się juz zdecydowałaś i próbujesz zdecydowac za inne. Bo zanim jeszcze powstało nowe forum to juz napisałaś, że ci się tu nie podoba, że stad idziesz, że myślisz nad zmianą forum. A twoje kolejne posty odbierałam jako kontynuacje tego pierwszego postu, wcale nie jako obronę Natali czy joeey, a jedynie lansowanie swojej koncepcji.
Zrobiło mi się przykro, bo poczułam że forum się rozlatuje. A naprawdę wszytskie, pisze wyraznie wszystkie bez wyjątku, stałyście sie mi bardzo bliskie.
A najbardziej mnie zirytutowało to, że nowe forum powstało po to, żebyśmy mogły być razem, a zanim na dobre się rozkreciło zrobiła się z tego afera. Wanda, musisz zrozumieć, ze ludziom nie musi się podobac to samo co Tobie, jedni wolą kolor rózowy inni niebieski i nie zmienisz tego. Tak już po prostu jest.
Aha, druga rzecz - ja nigdzie nie napisałm, że Cię nie chcemy to wg mnie to znów nadinterpretacja, zresztą znów przypisałas innym, to co ja napisałam tylko od siebie, Cała dzisiejszą afere próbowałam zrzucic na gorszy dzień Twój czy mój czy każdej z nas, ale cóz widac żadan konstrukrywna dyskusja nie jest mozliwa...

teraz to i mnie się odechciało...
a mogłobyć tak fajnie.

jutro mnie nie ma
ale mimo wszystko życze wszytskim dobrej nocy i miłego dnia.
 
Do góry