reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Agnes fajnie, ze znow jestes!! ;))Pprzez zmiany na forum kilka dziewczyn nie mialo w ogole dostepu do BB, wobec czego Natalia zalozyla nowe forum, ktore jest zamkniete - dostep mamy tylko my, co chroni nas przed roznymi niezrownowazonymi typami jak np. Ukalo. Tu masz link:
Kr
 
reklama
Buahahaha niezrównoważony typ... no no, a czym się to objawia? Że potrafię się logować i nie mam problemów z forum? :-)
Poszłyście sobie - Wasz wybór, ale po co ta cała ideologia do tego? Trochę dystansu dziewczyny :laugh2:
 
Ale tu sie porobilo!!! Zadnych sensownych wypowiedzi, tylko caly czas przepychanki. No, az zal to wszystko czytac. Zagladam czesto, ale co mam napisac? Nie chce mi sie brac udzialu w tych idiotycznych dyskusjach.

U nas ok. Pawcio rosnie. MA juz 7 zebow (4 na gorze, 3 na dole), raczkuje tak, ze nie moge go dogonic i coraz mniej spi...

POstaram sie czasem do was odezwac. Trzymajcie sie cieplo.:-D
 
Aussi, jesteśmy już na innym forum. Poniżej masz linka. Jak już się zarejestrujesz to daj mi cynk, to Ci dam dostęp. Forum jest zamknięte dla osób trzecich. Tam wypowiedzi są sensowne i przepychanek żadnych nie ma. :)
Kr
 
reklama
Do góry