reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Pamcia - no zagladaj do nas kobitko czesciej :) Serduszko musi byc zdrowe - bede trzymac kciuki zeby bylo wszystko dobrze !!! No i dobrze ze 16 i 17 marca a nie kwietnia spedzanie w CZD.
No ja bede czekac na ten program na TVN Style - tam sa czesto powtorki, wiec mam nadzieje ze nie przegapie !!!
No i Lenka faktycznie chudzinka, moja Paulinka 2 tygodnie temu wazyla juz 5300, a teraz to juz pewnie kolo 5500 albo i wiecej wazy ;D ;D ;D
 
reklama
Natalio, na urlopie wychowawczym mozesz pracowac, mozesz prowadzic dzialalnosc gospodarcza, ale nie moze to kolidowac z wychowywaniem dziecka. Tzn. jesli Cie sprawdza to musisz udowodnic, ze masz mozliwosc osobistej opieki nad dzieckiem. Co do ZUSu, to nie jestem pewna co w przypadku prowadzenia dzialalnosci gospodarczej i bycia na wychowawczy, wiec nie bede sie moze wypowiadala.

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
Steffi..:)..albert ma to po mamusi ze do twarzy mu w niebieskim..:)

od..dziewczynki ja juz zmykam do mojego malego mezczyzny..jestem padnieta..poloze sie obok i poczekam az sen sam przyjdzie co napewno szybko nastapi..

papa...milej i spokojnej mnocki wam zycze...a Tobie Pati milego i udanego dnia..:D..paaa
 
Steffi - dzieki za komplementy w imieniu Paulinki ;D ;D ;D
Didi - a ta Dziedzic nie jest czasem ze Swiecia ???

dobra, lece dalej ogladac matrixa z mezulkiem ;D
 
Dzieki dziewczyny. Spróbuję na niemowlakach, może tam ktoś dostał tą paczkę...
to już zmykam do siebie :laugh:
buziaki
 
Dziewczyny wkleiłam kilka zdjęć Lenusi. Te golaskowate to z dzisiejszej kapieli. A te w łóżeczku to sprzed tygodnia.

dobranocka a Patrycji milego dzionka!
 
Pamcia - no nie moge z Lenka - faktycznie chudzinka z niej jest i straszliwie dluga !!!!! Ile ona ma juz cm ??? No ja stawiam ze conajmniej 70cm musi juz miec - tak wyglada przynajmniej :)
I mam pytanko - i nadzieje ze mi odpowiesz :p czemu sluzy ten walek ??? bo dosyc mnie to zaciekawilo ???

Steffi - no nie moge z Twoich zdjec ;D ;D ;D ;D ;D jak jechalam w dol myszka, to te 2 pierwsze Twoje takie duze, ze z tego drugiego na ktorym juz jestes widzialam tylko Twoja.... dupcie ;D ;D ;D ;D Dopiero jak przejechalam na bok to ujrzalam reszte zdjecia...no ale tyleczek to masz zgrabniutki :) No i kocyk na przewijaku boski ;D ;D ;D (nie to zebym miala taki sam :p ) no i synus cudnisty - ale to juz chyba wiadomo przeciez :) Ale dla czystej fomralnosci musze sie powtorzyc ;D
 
no choroba ....jak wlazłam tam to tez się przeraziłam że te dwa pierwsze takie giganty wyszły no i moje dupsko w samym centrum
blush.gif
blush.gif
, no ale niestety nie da się edytować
smutny_.gif
a nie wiem czemu one takie wielkie jak w takim samym formacie są jak pozostałe
oczy2.gif
 
Steffi - ladne dupsko nikomu nie przeszkadza, wiec sie nie przejmuj...a ze w centrum uwagi to sie ciesz ;D ;D ;D wszyscy zdjecia dzieci wklejaja a tu Twoj tyleczek zwraca wieksza uwage ;D ;D ;D

Lece spac - dobranoc :)
 
reklama
Do góry