reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hejka :)

Mała spi, mąz tez spi a ja na booma szybko ;D Weronika dostała kaszel i w nocy tez mi kaszle ::) chyba w poniedziałek wybiorę się do lekarza :p

Ziemzia podziwiam cię, ty masz zdrowie :D ja bym dawno na padła ;)
 
reklama
Hej nadrobilam wsio!!! ;)

Tyle co pamietam to odpisuje:

Kamila sto lat w zdrowiu i szczesciu!!

Natalka gratulki ogromniaste!!

Wiola to "super" ze cie ta lekarka podniosla na duchu.Wszystko jest do wyleczenia!!

Hanka gratulacje dla agatki!!!

Gochna Hania teznie jest cyganskim dzieckiem i juz sie bojE jak pojde do szkoly a ona zostanie z moja mama ;(

co tam jeszcze....

A ziemzia i klucha i ewela wspolczuje nocnych "igraszek",a ja tu narzekam ze Hania si e budzi co 2-3 h na jedzenie!

Beatka super ze maz przyjechal,wiecej rzeczy nie pamieram,za wszystkie pominiete osoby przepraszam ;)



Hania dzis rano wyciapala sie sudocremem.Bo rano posadzilam ja na podlodze a sama pzysnelam.Ja sie budze i patrze a ona caly ten sudocrem wsmarowala sobie w spiochy i w dywan rece cale biale.Normalnie chcialo mi sie smiac ;) tylko balam sie zeby sie tego nie najadla.Moze teroche wziela do buzi i jej nieasmakowalo.Bo akurat buzke miala najczystsza. ;)
 
ŁAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wydrukowali moj list w Gazecie Wyborczej w Wysokich Obcasach!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

i to w dodatku jako list tygodnia - czyli dostane jakies kosmetyki!!!!

to jest list w sprawie jak mnie dyskryminuja jako przedsiebiorce ze nie moge wziac urlopu wychowawczego

wyslalam tez do Rzecznika Praw Dziecka i mi odpisali ze zajmowali sie ta sprawa tj. wyslali do rzadu takie uwagi. odpisali mi ze ministerstwo pracy i polityki spolecznej powiedzialo ze nie ma w planach zmiany tej sytuacji. gerealnie rzad się wypiął w tej materii.

i wyslalam tez do Rzecznika Praw Obywatelskich i odpisali ze ciekawy temat i ze sie zajmą..

no to przynajmniej dostane kosmetyki i ksiazke na pocieche ze rząd ma mnie w d...

 
Magdamaj brawa dla Ciebie ogromne! Podziwiam osoby, które jeszcze wierzą, że może w tym kraju być lepiej. A powiedz mi, bochyba jesteś w temacie, co z urlopem macierzyńskim. Mam działalność i planuję 2 dziecko i zastanawiam się, czy będę musiała w tym czasie przymierać głodem czy nie.

Widziałyście to:

BARDZO WAżNE

od nocy 15.09 do 17.09 forum będzie nieczynne, wiąże się to z nową wizualizacją, którą kończymy przygotowywać. Proszę się już zaopatrywać w leki przeciwdepresyjne;-))

Kurcze, ciekawe czy nam tu dużo pozmieniają. ::) Jużs ie przyzwyczaiłam do tego forum w takiej właśnie szacie graficznej.

Jeszcze nie nadrabiałam, bo nie wiadomo kiedy moje dziecko raczy się obudzić.

U mnie ok, szkolenia przełożone na 16.00 więc bomba, a moja stara niech się w du.pę ugryzie. 8) A wiecie co, za 2 tygodnie chcemy jechać do Warszawy na zakupy i zadzwoniliśmy do mamy Tomka czy by mogła przyjechać do Ingusi i powiedziała, że oczywiście, kiedy tylko chcemy, przyjedzie choćby pociągiem (wtedy może bo to weekend). Aż się ucieszyła, że będzie mogła wnusią się zająć! :laugh: Nie to co moja mama. :mad:

A wracając do pracy to wczoraj byliśmy w pubie naszą grupą nowo przyjętych lektorów i było bardzo miło. To moje pierwsze wyjście chyba od 2 lat, he he. Szkoda tylko, że nie mogłam pić przez dietę...

To już chyba wszystko co chciałam napisać, teraz idę nadrabiać.
 
Witka ;D ;D ;D ;D

Alez piękną pogode dziś mamy ;D ;D ;D

Ziemzia ;D ;D ;D ;D jestes niezmordowana!!!

Magdamaj
;D ;D ;D ;D GRATULACJE - suuupeerrr!!!! moze wywalczysz tez coś dla bizneskobiet ;D ;D ;D ;D MAGDAMAJ NA PREZYDENTA ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Magduś - no niezły widok musiałbyć!!Hania juz od "maleńkości" wie, ze trzeba o siebie zadbać, kremować, wcierać ;D ;D ;D

Steffi - ojjj, tez chętnie urządziłabym strajk ::) ::) ::) doskonale Cie rozumiem!!pocieszajmy sie tym - ze bez nas to by zginęły te nasze chłopy ::) ;D jak Twój nadgarstek?????

Nathalie - kuurcze, czuć ze rozkwitasz ;D ;D ;D ;D ciesze sie razem z Tobą ;D ;D ;D i zakupy w stolnicy - 8) 8) 8) i jeszcze teściowej przy okazji przyjemność zrobisz 8) 8) :laugh: :D
 
Kamilko wszystkiego najlepszego, szczęścia i pociechy z Synusia!!!

7.gif


i... nie pamiętam więcej co miałam napisać. :p Nadrobiłam tylko po łebkach.

Aaaa, jeszcze chciałam Wam troszkę pochwalić moją byłą uczennicę z Gdańska - pojawiła się na okładce Elle. ;D Robi karierę dziewczyna w Nowym Yorku obecnie, życzę jej wszystkiego najlepszego, bo jest naprawdę baaaaaaaaaardzo fajna i skromna, mimo, że mogłaby patrzeć na wszytkich z góry. Już w liceum jak ją uczyłam latała po świecie i pozowała dla sławnych projektantów i fotografów.
 
CZesc dziewczynki!

Wrocilismy z wakacji! :D :D Stesknilam sie za Wami1 No i widze nowy watek! Musze go zaraz obadac. :D :D Nawet sie nie cofam, zeby sprawdzic ile jest stron do nadrabiania, bo nie mam kilku wolnych godzin... ;D ;D ;D Chcialam sie teraz tylko przywitac, napisze cos wiecej pozniej. :-* :-* :-*
 
Wracam z albumiku i padam z zachwytu dosłownie!!! Cudne te nasze dzieciaczki! :laugh:

Przy okazji umieściłam tam swoją nową fryzurkę. :p

Jestem zła troszkę, bo własnie 15 minut temu zadzwonili z Tomka pracy i go wezwali na awarię. :-[ A to prawdopodobnie ostatni weekend jeszcze na luzie, bo potem juz pracę zaczynam. :-[ Na szczęście zaraz przyjeżdża moja przyjaciółka z mężem z Gdańska. :laugh: A Tomka nie będzie...
 
reklama
Do góry