reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

a ja sie czuje koszmarnie :-( nie spalam nic z bolu brzucha i niepokoju, dzis sie ledwo ruszam. boli jajnik, mam straszne skurcze w podbrzuszu, nospa nie pomaga, nie moge sie uspokoic :-:)-:)-(
 
reklama
Doticzka to pies mojej siostry, dokładnie to Golden Retriwer =Labrador długowłosy, ale teraz jest już olbrzymi... taki jak pies bodajrze Doty..

a ststus zmienisz tak: wejdź w "ustawienia" na samej górze forum po lewej str. tam daj chyba "opcje" i zmiń sobie ststusik;-)
 
Wie kto może jak zmienić ten napis nad aviatorem;-) bo ja taka zielona jestem że nie umiem:zawstydzona/y: Mam cały czas "Wdrożona(y)" a chciałabym mieć "Grudnióweczka 2007":-) :-) :tak:

Doticzka wejdz w ustawienia potem w edytuj profil i tam jest cos takiego jak wlasny statut uzytkownika. Tam trzeba zmienic.
 
belka- ty wiesz ze ja juz nie pamietam jak to bylo z tymi badaniami, niby dopiero 2 lata temu ale nie pamietam. na pewno pierwsze usg robia dopiero w 12 tyg a czy wczesniej robia badania krwi to nie wiem. ja zrobilam tak ze poszlam do mojego lokalnego szpitala na dzial antenatal (przedporodowy) i tam powiedzialam ze jestem w ciazy i ze chce appoitment i to jak najszybciej bo sie martwie czy wszystko jest ok. mozesz troche ich oszukac jak chcesz i powiedziec ze ostatni okres mialas wczesniej wtedy pewnie wczesniej wyznacza ci appoitment a potem sprostujesz to, powiesz ze sie pomylilas albo cos...oczywiscie jesli chcesz kombinowac bo ja to zawsze jak cos chce zalatwic a nie moge to puszaczam bajer;-) ;-) daj znac jak juz cos bedziesz wiedziec.
 
Malvina jak bede cos wiedziec napewno dam znac. Ja juz bylam w przychodni,wiedza kiedy mialam ostatni okres i wogole. Takze juz po czasie. Faktycznie USG robia w 12 tygodniu. I ta pielegniara mial sie ze mna skontaktowac i czekam juz 2 tygodnie... Ostatnio myslalam,jak mialam te bole ze na pogotowie jechac i moze ze zrobia mi USG. Ale bole przeszly :tak:
Soida uwazaj na siebie. I odpoczywaj!!!
 
a ja sie czuje koszmarnie :-( nie spalam nic z bolu brzucha i niepokoju, dzis sie ledwo ruszam. boli jajnik, mam straszne skurcze w podbrzuszu, nospa nie pomaga, nie moge sie uspokoic :-:)-:)-(

soida - nie zamartwiaj się bólami podbrzusza :no: to normalne, macica się rozrasta, a ból często przypomina ten na @ :zawstydzona/y: ja miałam tak przedwczoraj :zawstydzona/y:
jeżeli czujesz się niepewnie zadzwoń do gina :tak:
 
reklama
Doticzka to pies mojej siostry, dokładnie to Golden Retriwer =Labrador długowłosy, ale teraz jest już olbrzymi... taki jak pies bodajrze Doty.

dokładnie taki sam piesek - ta rasa to przyjaciel wszystkich ludzi:tak:


Soida nie martw sie ja mam to samo, wczoraj to lezałam pół dnia...myślałam, że bólu umrę...taki ból jak przed @...tez brałam no-spę...ale coś nie podziałało...teraz znowu się zaczyna, masakra....
chyba się położę...
zresztą ja ostatnio to śpię i śpię...a i jeszcze jem co 2 godziny- takiego apetytu nie miałam chyba nigdy (właśnie męża wysłałam po moje zachcianki do sklepu:-) ).
 
Do góry