reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2007' rozpoczęty przez viviana, 5 Kwiecień 2007.

1. viviana

viviana Szczęśliwa mama Zuzi...

Witam wszystkie mamy grudniowe, ja co prawda jestem mamą sierpniową ale chciałam Was powitać i życzyć Wam wspaniałych 9 miesięcy!!!
    Zapraszam do pisania i dzielenia się swoimi przeżyciami, rosterkami i radościami...:-)

2. *Miłka*

*Miłka* Mama Milutka i Helenki

witam przyszłe mamusie ;-) ja jestem grudniówką 2006 :-D czas tak zleci, że za nim się obejrzycie a już będziecie z maleństwami w domu :tak:

3. reklama
  4. marika

marika Fanka BB :)

Hej no i ja witam Grudnióweczki ( których jeszcze nie ma?)sama jestem z grudnia:) będziecie miały fajowy prezencik pod choinkę:)
    Pozdrawiam
    Lipcóweczka 2007

5. impulsywna

impulsywna Mamy październikowe 2007

Żadna grudnióweczka jak widzę jeszcze się nie ujawniła ale myślę, żę niedługo będzie tu gwarno. Pozdrawiam serdecznie.:-)

6. Doticzka

Doticzka Klub grudniówek'07

A wiec ja przyznam się jako pierwsza;-) że jestem grudniówka 2007;-) Właśnie dzisiaj byłam na usg:) Przed chwilą wróciłam :) widziałam pęcherzyk ciążowy a w nim mała słodką kropeczke:-) Tak strasznie się ciesze z tej kropeczkie ,piękny widok taki mały a tak cieszy:-) ;-) :happy: Mamusie grudniowe ujawnijcie się;-)

7. kate_less

kate_less Mama dwóch księżniczek:)

WOW!!!

Grudzien 2007!!! Ja jestem z grudnia 2006... cóz za piekny okres...
    zycze lekkich 9 miesiecy... lekkiego porodu...
    ani sie obejrzycie jaj bedziecie miały malenstwa przy sobie...
    Powodzenia...

8. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Gratuluje Mamusia ktore juz wiedzdza i tym ktore jeszcze nie maja pojecia, ze beda grudniowymi mamusiami.
    Ja jestem grudniowa styczniowka 2007. :-D Termin mialam na 23 styczen, ale moj Synus sie pospieszyl i przyszedl na swiat 24 grudnia 2006. Ale to chyba po mamusi ma, bo ja tez z grudnia jestem 29 zreszta. :-D

Dziewczynki wszystkiego dobrego. Spokojnych i radosnych 9 miesiecy Wam zycze.

9. Ankami

Ankami mamy lipcowe'07

Doticzka, niech Ci się zatem zdrowo hoduje :)

10. reklama
  11. Doticzka

Doticzka Klub grudniówek'07

Który suwaczek najładniejszy bo ja nie moge się zdecydować:-) I najchętniej zostawiłabym wszystkie trzy:-) ;-)

12. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Wszystkie 3 są ładne:-)

Poleć forum