reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

viviana

Szczęśliwa mama Zuzi...
Dołączył(a)
29 Listopad 2006
Postów
408
Miasto
Działdowo
Witam wszystkie mamy grudniowe, ja co prawda jestem mamą sierpniową ale chciałam Was powitać i życzyć Wam wspaniałych 9 miesięcy!!!
Zapraszam do pisania i dzielenia się swoimi przeżyciami, rosterkami i radościami...:-)
 
reklama
witam przyszłe mamusie ;-) ja jestem grudniówką 2006 :-D czas tak zleci, że za nim się obejrzycie a już będziecie z maleństwami w domu :tak:
 
Hej no i ja witam Grudnióweczki ( których jeszcze nie ma?)sama jestem z grudnia:) będziecie miały fajowy prezencik pod choinkę:)
Pozdrawiam
Lipcóweczka 2007
 
Żadna grudnióweczka jak widzę jeszcze się nie ujawniła ale myślę, żę niedługo będzie tu gwarno. Pozdrawiam serdecznie.:-)
 
A wiec ja przyznam się jako pierwsza;-) że jestem grudniówka 2007;-) Właśnie dzisiaj byłam na usg:) Przed chwilą wróciłam :) widziałam pęcherzyk ciążowy a w nim mała słodką kropeczke:-) Tak strasznie się ciesze z tej kropeczkie ,piękny widok taki mały a tak cieszy:-) ;-) :happy: Mamusie grudniowe ujawnijcie się;-)
 
WOW!!!

Grudzien 2007!!! Ja jestem z grudnia 2006... cóz za piekny okres...
zycze lekkich 9 miesiecy... lekkiego porodu...
ani sie obejrzycie jaj bedziecie miały malenstwa przy sobie...
Powodzenia...
 
Gratuluje Mamusia ktore juz wiedzdza i tym ktore jeszcze nie maja pojecia, ze beda grudniowymi mamusiami.
Ja jestem grudniowa styczniowka 2007. :-D Termin mialam na 23 styczen, ale moj Synus sie pospieszyl i przyszedl na swiat 24 grudnia 2006. Ale to chyba po mamusi ma, bo ja tez z grudnia jestem 29 zreszta. :-D

Dziewczynki wszystkiego dobrego. Spokojnych i radosnych 9 miesiecy Wam zycze.
 
Który suwaczek najładniejszy bo ja nie moge się zdecydować:-) I najchętniej zostawiłabym wszystkie trzy:-) ;-)
 
reklama
Do góry