reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Hej,witam.To ja się przyznam;-) Od wczoraj oficjalnie jestem grudnióweczką 2007:-) Mam nadzieję,że nas duuużo będzie.
Aktualnie to niestety nastrój mam do bani.Chora jestem strasznie.A przede wszystkim chore dziecko,zapalenie oskrzeli,zastrzyki i w ogóle.Także jak się trochę z tego wygrzebiemy to więcej popiszę.
W każdym razie gratulacje dla ujawnionych i nie grudnióweczek:tak:
Miłego dzionka.Pa.
 
Gabi GRATULUJE!!!:happy:
DOTICZKA to jednak na Grudzien?szkoda ze nie zostaniesz z nami na listopadowkach;-) ale Grudzien to piekny miesiac-sama jestem z Grudnia:tak: :-D trzymajcie sie dziewczyny!
 
Hej Gabi super że jesteś , teraz są już dwie grudniówki Ty i ja;-) :-) Mama nadzieje że nasze grono się jeszcze powiekszy:tak: ;-)
 
szok
normalnie jestem w szoku bo jeszcze niedawno my - grudzien 2006 bylysmy ostatnie
a teraz prosze
wszystkiego naj laski
grudniowe dzieciaki sa najpiekniejsze:cool2:
 
Witam babeczki:-) My niestety nadal chorzy:wściekła/y:
Widzę,ze już dwie sztuki grudnówek są :cool2: Piszcie,piszcie kobitki,coś o sobie,żebyśmy się lepiej poznały:tak:
W ogóle dziwny ten wątek,piszą wszyscy,tylko nie grudniówki;-):-p
Miłego dnia.Buziaki.Pa.
 
reklama
Hahaha Sugarspunsister ja już 2,5 roku na bb siedzę:szok::tak::-) mam tu najlepsze koleżanki,nawet już się spotykałyśmy i nasze kontakty daleko po za bb wychodzą:-D
A swoją drogą jak zobaczyłam Twoje suwaczki to :szok::szok::szok: ukłony w pas dziewczyno:tak:,bo ja w głowę zachodzę jak sobie dam radę:dry:
Papatki,bo Dziabąg nie da pisać.
 
Do góry