reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

O witamy Alfa:-) to już nas 4 jest.Zapraszam do pisania.Ja już swoją Kropeczkę widziałam:tak: A następna wizyta w poniedziałek za tydzień,wtedy już serduszko będzie:cool2:
Na razie mam milion kłopotów.A po za tym ciut jestem przerażona,poprzednia ciąża do łatwych nie należała:no: Ale jestem dobrej myśli.
Ciekawe czy znajdzie się jakaś grudnióweczka,już mamusia:confused:
Pozdrawiam.Buziaki.Pa.
 
reklama
Gabi ja też już jestem mamusią - mam prawie 5- letnią Karolinkę i też ciąża nie należała do najłagodniejszych, ale wiem z opowiadań, że nie miałam najgorzej, lecz mimo to gdy czuję mdłości już przerażenie we mnie osiąga zenitu.
Mam nadzieję, że tym razem bedzie łagodniej (poprzednio 3,4,5 miesiąc wymioty do 6 razy na dobę).
Do tego jeszcze dużo poprzednio przytyłam, nawet dużo pomiędzy zeszłam, ale wróciło i teraz zaczynam z nadwagą, a może i otyłością czego też się potwornie boję :-( .
Zamierzam zacząć chodzić na basen, bo moja sprawność fizyczna to -2:zawstydzona/y: a poprzedni poród to był ogromny wysiłek fizyczny (23 godziny pięknych skórczów i "pięknego" bólu a rozwarcie dopiero na koniec), gdyby nie poród w wodzie to bym chyba nie dała rady.

pozdrawiam i liczmy dziewczyny, że jak pierwsza ciąża była ciążka to teraz należy nam się łatwa i tak ma być i koniec :happy:
 
czesc Kobietki :-) ja mam termin na grudzien...juz odliczam kazdy dzien i nie moge sie doczekac :) martwie sie tylko o moja fasolke:-( bo mam dziwne bole jajnikow,ale mam nadzieje ze mi przejdzie i urodze sliczna dzidzie :) a moze ktoras z Was wie cos na temat bolow jajnikow???
nawet nie wiecie jak bardzo sie ciesze udalo sie przy pierwszym podejsciu obysmy tylko dotarli do mety zdrowi :)
Gratulacje wszystkim przyszlym mamusiom :)
 
dziekuje Alfa bede wdzieczna. ja mieszkam w UK i tu z lekarzami sie ciezko dogadac. pierwsze usg mam dopiero w 12 tygodniu to straszne :(
 
Witam, gratuluję wszystkim mamom dzieciaczków. Tu na forum, w tym wątku pisuje moja kochana Siostra, chciałabym żeby wiedziała że myślę o Niej ciepło i mam ogromną nadzieję że Jej Maleństwo będzie zdrowe a już nie taki mały synek przyjmie brata/siostrę jak na starszego brata przystało!
Siostrzyczko, wiesz dlaczego nie mogłam rozmawiać ale pamietaj że życzę Wam wszystkiego co najlepsze. Mój Aniołek będzie czuwał nad Twoimi dziećmi..

Iza
 
Cześć grudnióweczki...;-)

Doticzka................. :szok: zobacz na moje suwaczki.............:laugh2: ;-) :-p

Belka, Alfa ja też mam bóle jajników od jakiegoś tygodnia, czasami lewy, czasami prawy mnie zakłuje a czasem całe podbrzusze:baffled: Jak sobie kichne to mam wrażenie, że mi brzuch rozwali, tak mnie wtedy boli..:sick:
A pozatym praktycznie od samego poczęcia mam zawroty głowy..

Pozdrwaiam was wszystkie:-) :tak:
 
GRATULUJE WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM!!!! :-) :-) :-)
Tez się do Was dołączam...Mam nadzieję, że do grudnia nam szybko zleci i bedzie dobrze ;-) Ja w zeszłym roku w wakacje poroniłam,staraliśmy się z mężem od stycznia-no i się udało :tak: . Mam nadzieje, ze tym razem mi sie uda. Do lekarza ide za tydzien we wtorek,bo wydaje mi sie, ze w tym tygodniu to troszke za wczesnie.
No a jak sie czuje...troche osłabiona jestem i brzuszek mnie boli...Pozdrawiam:-)
 
reklama
Do góry