reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

dota - gratuluję :-)

mam do Ciebie pytanko :zawstydzona/y: jesteś z Gdańska Oliwy tak :confused: do jakiego lekarza tam chodzisz :confused: mam nadzieję, że nie do dr A. Rogozy :wściekła/y:
 
reklama
Nie, chodze do lekarza we wrzeszczu,do doktora Olszewskiego,jak dla mnie super konkretny lekarz:-)
 
Strasznie się ciesze że nasz wątek się rozrasata powiększa:-) Witam i gartuluje grudnóweczką:-) :tak:

Ataata ogromnie gratuluje !!!!!! :-D :-D :-) ;-) :tak: Nawet nie wiesz jak się ciesze :-) :happy: strasznie chciałam abyśmy razem były na grudnówkach i patrz udało się:-) :szok: :-) :-D ;-) :cool2: SUPER!!!! Widać że przydały się fluidki które pozbierałaś:tak: ;-) :-) :-D
 
A co do bóli jajników mam je od jakiś 2 tygodni :-p raz prawy a raz lewy a czasem oba;-) Tak jak Ataata napisała "jak kichne" to normalnie boli jak pierun albo jak się za mocno śmieje:-) lub schylu co kolwiek własciwie zrobie to daja o sobie znak;-)
 
Doticzka - bólami nie ma się co martwić. Miałam to samo, do końca nie przeszło, ale nie sa już tak częste i tak mocne jak na początku. Kichanie czy odkasłanie sobie były faktycznie męką, na leżąco nie wchodziło w grę kichnięcie - taki miałam ból.
Trzymajcie sie wszystkie zdrowo i dbajcie o brzuszki i ich mieszkańców​
 
reklama
czesc Kobietki :-) dzis po raz rierwszy poczulam sie jak kobieta w ciazy...mialam nudnosci rano a potem zwymiotowalam. rano mialam jakies zawroty i troche glowa mnie boli,ale to sa uroki ciazy :) jak cudownie byc w ciazy :) ja to moglabym nawet cale te pierwsze miesiace wymiotowac aby tylko moja Dzidzia byla zdrowa :tak:
bola mnie jeszcze czasem jajniki i jakos tak w dole brzucha ale mam nadzieje ze to nic zlego. Alfa jak sie pojawisz to daj znac co z tymi bolami.

wszystkie Was serdecznie pozdrawiam :)
 
Do góry