reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Bo widzisz Gabi ja pewnie tak samo bym swego lekarza nachodzila gdybym byla w Polsce... Mieszkam aktualnie w Wielkiej Brytanii i tu lekarze czekaja diopiero do 3 miesiaca. Nie wiem dlaczego. Wczoraj jak bylam po raz pierwszy u lekarza to powiedzial ze usg dopiero w 12 tyg. ze moja ciaze bedzie prowadzila tylko polozna chyba ze beda jakies problemy. Ze ona sie ze mna skontaktuje za kilka tygodni i to ona porobi mi badania. Dla mnie to chore. Mowil ze gdyby ten bol jajnikow sie utrzymywal to zebym przyszla albo jak bym zaczela krwawic. Znieczulica :wściekła/y:
A na dodatek jestem sama,mloda i nie doswiadczona... To znaczy w dziedzinie ciazy,bo z malym dzidziusiem mialam juz doczynienia.

Zebym tylko dobrze przeszla ta ciaze. Moglabym nawet ja cala przelezec abym tylko urodzila zdrowa Dzidzie :)
 
reklama
Tak to wiem....,tylko chodzi o to, że tyle miesiecy czekalam na cud i teraz wydaje mi sie, ze to tylko chwila szczescia...jakąś taką pesymistką się zrobilam. No ale zobaczymy :tak:
 
Dota,podczas implantacji zarodka może wystąpić takie małe plamienie.Ale oczywiście lepiej idź do gina.I nie martw się na zapas:tak:
Tak to wiem....,tylko chodzi o to, że tyle miesiecy czekalam na cud i teraz wydaje mi sie, ze to tylko chwila szczescia...jakąś taką pesymistką się zrobilam. No ale zobaczymy :tak:
 
Hej
Gabi Jeszcze raz gratulacje :-) :-) :-)
zareklamowałaś wątek to też przyszłam popatrzeć ;-)
czysta babska ciekawość :cool2:
tylko nam się całkiem na grudzień nie przenieś
bo płakać będę ;-) :cool2:
 
:-):-):-)
Jagoda,to proszę nie potpatrywać tylko dołączyć:tak: jeszcze trochę czasu zostało,żeby się na grudzień załapać:-p:rofl2:
 
dziewczyny spokoj!!!
takie zle mysli to tylko samonakrecanie sie i nic nie daje
ja w pierwszej ciazy czulam sie fantastycznie: zero mdlosci, zero zmeczenia, praktycznie tylko mi brzuch wyskoczyl
teraz juz duzo gorzej: mdlosci,zmeczenie etc
i tez mialam krwawienie
polecialo ze mnie jak z kranu
przerazilam sie na amen, poszlam do lekarza z przeczuciem najgorszego
na szczescie NIC sie nie stalo i wszystko jest ok

mowie wam laski wszystko bedzie ok
wiecej optymizmu, lato idzie, czas minie jak z bicza i bable beda z wami:cool2:
 
:-):-):-)
Jagoda,to proszę nie potpatrywać tylko dołączyć:tak: jeszcze trochę czasu zostało,żeby się na grudzień załapać:-p:rofl2:

Gabi ale to już raczej zimowa część grudnia lub styczeń więc się nie piszę :cool2:
jak dobrze pójdzie to na jesień 2008 się wstrzelę :cool2: :-)
a teraz to podglądanie mi zostanie :cool2:
terminu zazdroszczę,
mając pierwsze dzieciątko wiosenne
doszłam do wniosku że jak sie ma jesienne dzieciątko to
w najfajniejszych porach sie w ciąży chodzi
I trymestr na wiosnę kiedy nie ma jeszcze upałów,
przez mdlości ciężko jeść, akurat wszystko chemią naszpikowane
to taki brak apetytu wskazany ;-)
potem w II trymestrze, słoneczko jeszcze tak nie dokucza jak
tym co już w III a jedzenia świeżutkiego w bród
(jak ja marzyłam o letnich owocach :-p)
a w III trymestrze już jesień i chłodniej
akurat jak już brzuszek przeszkadza i człowiek spuchnięty
i gorąco jest z samego stanu odmiennego :cool2:
idealna sprawa na ciążę taki układ pór roku :laugh2:
 
Jagoda,porównam i Ci powiem czy lepiej na zimę czy na lato:cool2:
Alfa,jeśli jeszcze do nas zaglądasz.Jest takie forum Poronienie - informacje dla Ciebie znajdziesz tam wsparcie dziewczyn w podobnej sytuacji:-( Trzymaj się i jak będziesz miała siłę,to napisz czasami co u Ciebie.
Papapa.
 
reklama
Witajcie grudniowe mamusie :-) Przepraszam, że się tu do Was wpraszam (ja z październikowych), ale zdziwiłam się, że już się grudzień na forum pojawił :-)

Gratulacje dla Was wszystkich i powodzenia :tak:
 
Do góry