reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ha ha ja tez zachodzilam ale stwierdzilam ze nie ma co zachodzic bo to donikad nie prowadzi hehehe

moj malolat nr 1 to aniol: zero kolek, spi od 21 do 9-10 nie marudzi, nie placze
zobaczymy co bedzie z numerem 2 :cool2:
 
reklama
Doticzka ja też spać nie moge :no:
W końcu Cie znalazłam...:-p w końcu są grudnióweczki... i tutaj sobie siedzisz :-) Uciekłaś od nas ty niedobra dziewczyno!!!;-) I już do nas wogóle nie zaglądasz...:-( :-( :-( Ładnie to tak...:confused: ;-)
Ja mam nadzieje że dołącze do Ciebie za pare dni, ale ciii nic nie mówie.......... Zobaczymy co test pokaże;-)

Ide sobie bo ty do mnie nie wpadasz :-p :laugh2:
A wogóle to do spania, ale już.;-)

papa
 
Hej Doticzka i Gabi - dołączam do Was. Nie byłam jeszcze potwierdzić terminu u lekarza - tak naprawdę to wyjaśni się pewnie dopiero na USG, a na takim będę dopiero na początku maja (w Polsce)... ale z moich obliczeń wynika, że 266 dzień będzie przypadał na 9 grudnia, czyli początek grudnia jest prawdopodobny...chyba że coś się pokręci i będzie listopad...:confused:

Jak na razie to u mnie zaczyna się 4 tydzień, mieszkam w UK z mężem. Wątpliwości mam co nie miara, bo właśnie zaczynam pracę (normalną) i nie wiem jak się to poukłada. W tym tyg.planuję udać się do lekarza rodzinnego i co on tam dalej wymyśli - zobaczymy. Nie wiem jeszcze jak tu funkcjonuje opieka medyczna... Jak na razie pełno wątpliwości.

Suwaczki będą później... Jeszcze raz witam Wszystkie Mamy.
Mnie się najbardziej podoba ten z bocianem...
Pozdrawiam
D.
 
Hej,Daszka witamy:-) to już nas trzy jest:cool2: Mi termin wychodzi na 10-11,a dziś zaczyna się 6 tydzień,to chyba coś źle policzyłaś:-p Wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki,a nie od dnia zapłodnienia.może dlatego tak Ci wyszło:eek:
Napiszcie grudniówki coś o sobie więcej:tak:
My wyzdrowiejemy,to się ode mnie nie opędzicie,na razie to siły na pisanie nie mam:baffled:
Buziaki.Pa.
 
reklama
Witam dziewczyny, ja też jeszcze nie potwierdziłam mej nowiny u lekarza, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi (test ciążowy) wskazują, że będę grudnióweczką 2007 w okolicach połowy.
Jak się nauczę korzystania z suwaczków itp to je wstawię :-)

pozdrawiam trzy pozostałe grudnióweczki no i całą resztę :-)
 
Do góry