reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Zegnam sie i ja juz na dzis z Wami kochane moje grudnioweczki, moje oczeta same sie juz zamykaja, jutro pewnie zjawie sie u Was nie wczesniej niz kolo poludnia wiec wszystkim rannym ptaszka mowie DZIEN DOBRY :-):-):-)
 
reklama
i pioseneczka


Na Wojtusia z popielnika

Z popielnika na Wojtusia
iskiereczka mruga.
Chodź opowiem ci bajeczkę.
Bajka będzie długa.
Była sobie raz królewna,
pokochała grajka,
król wyprawił im wesele
i skończona bajka.
Była sobie Baba Jaga,
miała chatkę z ciasta,
a w tej chatce same dziwy,
cyt! iskierka zgasła.
Patrzy Wojtuś, patrzy, duma,
łzą zaszły oczęta,
czemu żeś mnie oszukała?
Wojtuś zapamięta.
Już ci nigdy nie uwierzę
iskiereczko mała.
Najpierw błyśniesz, potem zgaśniesz,
ot i bajka cała.
Był sobie król, był sobie paź
i była też królewna.
Żyli wśród mórz, nie znali burz,
rzecz najzupełniej pewna.
Kochał się król, kochał się paź,
kochali się w królewnie.
I ona też kochała ich,
kochali się wzajemnie.
Lecz stała się pewnego dnia
rzecz straszna niesłychanie,
króla zjadł pies, pazia zjadł kot,




królewnę myszka zjadła.
Lecz żeby ci nie było żal




dziecino ukochana,
z cukru byl król, z piernika paź,
królewna z marcepana.
hihi ile ludzi tyle wersii, bo tu http://www.miastodzieci.pl/tekst.php/id,110,d,1,p,0.html baba jaga ma domek z masla o ktorym mówiła daszka:-D
A ja pamietam drewno na 100% z tej piosenki ale to pewnie ciotka wymysliłaa bo sie rymowalo :-D:laugh2::-D

I mi sie pst skopał wiec piernize ide spac, bo nadrukowałam ale mumin agata zapomniala wcisnąc jednej opcji i zerzrlo posta:angry::wściekła/y:

dobranoc ide sie wyspac
 
hmm juz piatek... czyli moja Madzia konczy dzis 5 miesiecy :szok::-D:-D
loo matko niedlugo urosnie i sie z domu wyprowadzi :-):-)

dostalam dzis a raczej wczoraj kurierem wozeczek kupiony na allegro i sie zakochalam od pierwszego wejrzenia - zreszta mala tez :tak:
to taki wczesniejszy prezent od dziadkow na Dzien Dziecka
wybralam spacerowke z Baby Design i widze ze to strzal w 10 !! szkoda tylko ze takie maluszki nie moga w takim wozku jezdzic czesto :-( ale dbalosc o zdrowie wazniejsze niz wygoda mamusi ! :tak:
 
Ide dzisiaj wczesniej spac, wiec tylko na dziendobry skladam zyczenia naszym 5-cio miesieczniakom Madziuli i Jasiowi!!!!!:-)
Papapapapa!!!!
 
Wszyskiego NAJ NAJ dla Madzi i Jasia !! BUZI BUZI

Dzień dobry,
dziś ja pierwsza - tak późno a tu nikogo :szok:
albo maluszki dały pospać mamusiom, albo odwrotnie - od rana nowy terror ;-) :wink:
U nas pobudka dzisiaj o 6 na szczęście K się znów zlitował i się zajął Wiktorkiem a ja pospałam do 8. Młody teraz śpi a ja w tym czasie mam zamiar zdążyć: zjeść śniadanie, posprzątać, wziąć prysznic i może poprasować :rofl2: dobre sobie ! O naiwności :-)

Miłego Dnia Kochane!
 
TO ja będę Magdalenko druga z dzisiejszym postem:tak:

Witam się z wszystkimi i życzenia składam pięciomiesięczniakom;-);-);-)

Daszka oliwkę miałam bambino. Później młody się uczulił na nią więc zmieniłam na sanosan rumiankowy i już śladów nie pozostawiał. A teraz już wcale nie oliwkujemy się:tak::tak::tak: Jeśli chodzi o sen to Tadeuszek śpi tylko i wyłącznie na brzuszku. Innej pozycji do spania nie preferuje:tak::tak::tak::tak:


A co do fotelików samochodowych to mój fotelik ( ten od 9kg) rozkłada się do pozycji półleżącej więc się w nim wygodnie śpi dzieciątku:tak::tak::tak::tak: Staś nie miał z tym problemów:tak::tak::tak:
 
Moj synek zasypia na pleckach ale w ciagu dna czasami jak zasypia i sie do pieluchy przytula to sie na bok przekreci ale generalnie na plaeckach spi.

Buziaczki dla Jasia i Magdzi z okazji skonczenia 5 m-ca. Sto latek.

A ja mojemu mlodemu chyba kupie zegarek i powiesze na lozeczkiem bo mlodemu cos sie dzisiaj pomieszalo :szok::szok::szok:, o 5 sie obudzil na mleko i zaraz zasnal ale obudzil sie zaraz o 6 :angry::angry::wściekła/y::wściekła/y: a potem sie pobawil i zasnal ale wstal o 8 :angry::angry:. To nie pospalismy dzisiaj za bardzo. :no::no:

A tak wogole to gdze sie podziewa SOIDKA, ASMONDIS i ANETKA?????. A i EWY cos nie widac??. Halo kobietki gdzie jestescie???
 
reklama
no to zaszalałam :rofl2::-D
Wiktor już się wyspał
czemu mnie to nie dziwi ;-)
najprzyjemniejsze zdążyłam :-)
a kto by tam sie bałaganem przejmował, zaraz wyjde z domu i go oglądać nie bede .

Heh Jutrzenko wczoraj narzekałas ze dużo śpi - to dzisij masz ;-)
 
Do góry