reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Jutrzenka moje 4 kąty cyknę jutro bo dziś pobojowisko jak nie wiem a fryz masz na poprzedniej stronie;-)

To ze zdrówkiem u Ciebie lepiej? Chyba imprezka takie cuda działa... :-D

Alex dzięx :-) pozbyłam się tych rudych kłaków... źle się czułam w jednolitym kolorze :baffled:
 
reklama
oo Paula super.
A zdjecie u mnie Twoje zdjecie jest na tej samej stronie bo mam wiecej postow ustawione :-D:-D:-D:-D:-D tylko zdazylas dac posta przed moim

ide juz

do jutra
 
Jutreznko oj Ty biedna jestes:tak: a nie mogłas sobie wolnego na jutro wziąć?
a po tym szkoleniu to moze jakis awansik bedzie?;-)

Paula baaardzo ładnie!!! Tobie pasuje blond i krótkie tez, a te loczki to juz bajka!:tak:

Alexiu a jak tam postępy małego w nocnikowaniu?chyba sie nie poddałaś?;-);-)

Sylwka:-) Jutreznka mnie wyprzedziła:-p szampan jest w lodówce! zrobimy sobie zlocik to sie napiejemy-picolo:-p:cool2:

Pryzy,Basiu,Morelowa,Aneczka hej!;-)

o! jaki miły post mi wyszedł;-)
(zara jakis horror ogladamy, to sie nastawiam psychicznie, zeby nie krzczec:szok:)
 
O kurcze, to ja juz w postach Doty na czerwono widnieje.....:baffled:;-) To juz jestem tylko 1 krok od zbanowania....:-D:-D:cool2:;-)
Tak sobie jesli chodzi o nocnikowanie, tzn, Olisiek czasem wola, ale ja sama raczej musze mu przypominac. Takze wpadki sa jeszcze bardzo czeste.....:-:)sorry2::dry:
 
Jeszcze tak z wieczorka zagladam, jak mloda usnela.... Ale ostatnio daje nam popalic - o matko! Gdzie ten aniolek co byl jeszcze calkiem niedawno?????? ;)

Paula, swietna ta nowa fryzurka! Jak to jest ze jedni maja tak ladnie pokrecone wlosy, a inni proste i sztywne druty?
A co do spania w przedszkolu, to u nas Kaya w domu tez praktycznie przestala spac, bo latem bylo wiele ciekawszych rzeczy po poludniu i szkoda czasu na sen, no i w mlodszej grupie spala w kratke i raczej krotko, natomiast teraz ma super pania i nie wiem jak ona to robi ale nasze dziecko spi codziennie (nie zawsze od razu usypia, ale jednak spi!) I smieszne ze ta pani pracuje od poniedzialku do czwartku i jeszcze sie nie zdarzylo zeby Kaya przy niej nie spala, natomiast w piatki jej nie ma i tutaj ze spankiem juz w krateczke z naciskiem na "niespanie" :)
Jutrzenko, Ty chyba tempa nigdy nie zwalniasz, co? A ta imprezka to jak calkiem huczne wesele chyba?:) Wlasnie odgapilam od Ciebie i sobie tez ustawilam wiecej postow na strone:)
Dotka i co jakis godny polecenia horror obejrzeliscie??? Bo ja tez lubie takie horrorowate, byle jakiejs bezmyslnej rzezi nie bylo, ale dawno nic ciekawego nie widzialam:D
Alex, trudny material z Oliviera, ale nie poddawaj sie i moze czesciej wysylaj tatusia z synkiem do lazienki, bo od Ciebie to tak nie zgapi jak od drugiego faceta:) Chociaz Kaya za R lazila do lazienki i potem okrakiem stawala nad nocnikiem i zaslaniala "siusiaka" i sikala jak tatus :D
U nas przelom to byl chyba jak Mloda podpatrywala kilka lat starsze kuzynki... Teraz juz nawet do nocnika nie chce robic, tylko siada sama na kibelek i sie zalatwia , bo jak ciagle powtarza, jest juz duza jak Eliza (ktora ma 9 lat tak na marginesie:))....


A tak w ogole, to sobie otworzylam druga strone z wczesniejszymi, zaleglymi dla mnie postami z glownego, wiec jesli sie zdarzy ze komus napisze cos co dotyczylo sprawy sprzed miesiaca, to sorki, ale znaczy ze sie pogubilam ;)
 
hej hej

t. ma dzisiaj wolne :-) właśnie poszedł z kinkiem na spacer. ma mi kupić kamerkę do lapka to sobie w końcu skype`a zainstaluję na drugim ;-)
poza tym pranie w pralce, słońce za oknem, tabletka na uspokojenie w ustach bo normalnie od wczoraj mam takiego pms-a że :wściekła/y: ale już przechodzi pomału...

paula jak dla mnie w tych rudych wyglądałaś rewelka! ten kolor i długość dodawały ci pazura:tak: za grzeczna jesteś teraz :-p
viki damian zostawia sobie komiks na pamiątkę? :-) jak po imprezce? ;-)
morelowa pochwal się efektami koniecznie! :tak:
ania jeśli ma plusy to wyjdzie z tego i nie ma się co martwić ;-) teraz są piękne oprawki dla dzieci więc to żaden problem - no... może na początku żeby się przyzwyczaić ;-)
dziwi mnie tylko, że przy tv blisko staje bo plusy oznaczają dalekowzroczność i z daleka powinien dobrze widzieć, książeczki rozumiem bo tu się z bliska ogląda
kinia też przy tv staje ale ją gonię do tyłu co rusz :wściekła/y: jak jej pokazuję z daleka jakieś małe obrazki to rozpoznaje więc raczej problemu ze wzrokiem nie ma
może słuch?
piesek uroczy! kurde kinia też mnie o pieska męczy ale to za duży obowiązek no i nie zniosłabym rozstania gdyby coś się stało :sorry2:
jutrzenka ja od początku mam ustawione dużą ilość postów :-p nie lubię co rusz klikać żeby przeczytać nowe
docia jaki horror oglądaliście?
pryzy moja też już sama na kibel siada i właśnie nauczyła się podpatrując swoją 4-letnią przyjaciółkę :-) myślałam, że nie da rady a ten paszczak mój oparł ręce o ściany z boku i tyłek władował na sedes :szok: i nawet jej trzymać nie trzeba ani nakładki kłaść, pupę sobie wytrze, wodę spuści - normalnie pełna kulturka :-D tak więc alexiu niech oli chodzi z tatą do kibelka i niech tata się nie zamyka jak się załatwia :-p
 
To ja się witam przed południem, nadal z katarem, wczoraj z Justyną wymarzłyśmy, ale mamy efekty z czego jestem na prawdę dumna :) Pochwalę się później :)
Przyznam się bez bicia, że nie chcę mi się Was czytać, bo się nieźle rozpisałyście :) :D
U nas w nocy padał śnieg :O niby już go nie widać, ale Witoldziu wyglądając przez okno nie mógł oderwać wzroku, kazał się ubrać wybiegł na dwór złapał garść puszku i włożył do ust, ze słowami ` mamo z nieba spadły lody` ;D Nie mogłam przestać się śmiać.:) Teraz biega już w błocie niestety :( I wydaje mis ię, że jak wróci na obiad, to będę musiała nastawić pranie, bo jest brudny jak nie boskie stworzenie, Malina zdrowsza, też dziś wyszła ale stwierdziła, że woli słońce i wróciła do domu..
Ależ się rozpisałam.
Przepraszam za błędy, ale coś mam z klawiaturą wrr.



WŁAŚNIE WRÓCIŁAM OD GINA, SKORO WIADOMOŚĆ POTWIERDZONA, TO SIĘ POCHWALĘ:zawstydzona/y:
BĘDZIEMY MIEĆ MALUSZKA. ! OKRES SIĘ SPÓŹNIAŁ, SIKANIA W NOCY BYŁO DUŻO. TEST BYŁ ZROBIONY, DZIŚ WIZYTA U GINEKOLOGA. NAWET NIE WIECIE JAK SIĘ CIESZĘ :) 7 TYDZIEŃ <3:szok:;-)
 
Ostatnia edycja:
Hejo! :-)
Morelowa- ogromne gratki!!! No no no, bedzie trojeczka w domu szalala....:tak: powodzenia....:-D;-):-)

Basia- no widzisz, nie bedziesz sama na placu boju, jesli chodzi o ciaze....:-D Morelowa do Ciebie dolaczyla no i oczywiscie nasza pryzybelka....:tak:

U nas leje od rana...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wsciec sie mozna.... Chcialam wyjsc, ale to nierealne....:no:
 
reklama
Yo baby! Ja tak na chwile, bo sobie przerwe na owsianke zrobilam... Troche lepiej sie czuje, to sie za robote w chalupie wzielam, bo ostatnio zapuscilam sie nieziemsko, ale nie bylam w stanie za duzo robic... Kurcze ja juz tydzien z kaszlem walcze, ale juz przechodzilo, a dzisiaj rano jak sie obudzilam, to okropny atak kaszlu mnie dopadl i straszny katar i kichanie.... Nie wiem co to bylo bo teraz mi praktycznie przeszlo, ale jak zaprowadzilam mloda do przedszkola, to przewietrzylam chalupe (juz wole marznac, niz sie kisic)... A poza tym to u nas chociaz slonecznie,to jakos tak humor lepszy:)

Alex, to jak musicie w domu siedziec, to chyba dobre dla treningu odpieluszajacego :) Powiem Ci, ze mi mloda na poczatku nie chciala sama wolac siku przez jakis czas, wiec sama musialam wyczaic kiedy ja sadzac, ale jak juz sie do tego przyzwyczaila, to w koncu zaczelo jej przeszkadzac, jak sie zlala w gacie.... Nawet musze przyznac, ze za czesto jej nie musialam przebierac. W kazdym razie w domu latwiej dziecko dopilnowac zeby odpowiednio czesto do kibelka gonic :)
Kata, no wlasnie ja Kayi podstawialam podnozek pod kibelek, ale ona tak dziwnie na niego stawala, ze sie balam jakiegos upadku, a pewnego razu patrze, a ona sie podpiera rekami o sedes i sama sie gramoli... Pewnie to tez kwestia wysokosci muszli klozetowej i tego ze w przedszkolu dzieciaki nie maja :)nocnika tylko ubikacje ( i to wcale nie taka malutka)... A podnozek to teraz sluzy do zapalania swiatla w lazience;)
Morelowa, no to oficjalne gratki w takim razie!:D Ja jeszcze nie bylam u lekarza, bo mam wizyte dopiero 24, ale z terminu ostatniej @, to u mnie tez 7 tydzien wychodzi. Super byloby tak praktycznie w tym samym czasie termin miec:)
 
Do góry