reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hejka!
no no to super :) Mini zlocik sie szykuje. Bardzo się cieszę. Zgadamy się w takim razie. Buziaki ide spać
 
reklama
hej
mój mąż zmienił pracę:-) więc może w przyszłym roku i mnie będzie stać na wyjazd nad morze
fajnie że się tak możecie spotkać:tak::tak:

kasiamaj-
to mój Krzyś nie chce raczkować, do tyłu tylko się suwa, wydaje mi się ze wolałby od razu wstać na nogi ale nie umie i się denerwuje:-D:-D
viki- ale macie aktywne wakacje, dużo atrakcji:tak::tak:

udanych wakacji:-) ja narazie siedzę w pracy buu nawet się opalić nie mam kiedy:angry:
 
Czesc... i ja sie witam... juz z Polski....:-)
Ja pewnie jakis weekend nad morzem spedze, ale to bedzie jak zwykle zachodnie wybrzerze, wiec daleko do was.....:-:)sorry2: Fajnie wam z tym mini zlotem....:-)
Pozdrawiamy goraco....:-)
 
hej

o rany ledwo zyje, mowie Wam kobiety jak mam dosc tej pracy. Juz sie urlopu doczekac nie moge. Jeszcze tylko tydzien

Kuba po 2 tygodniach choroby poszedl dzis do przedszkola, wcale nie plakal, moj bohater.

Aga dobrze ze ktos nie rozumie, zawsze to razniej

Viki ojj chcialabym byc nad morzem w tym czasie bo chetnie by sie z Wami spotkala, ale w tym roku nie bedzie nas nad polsikm morzem

ale jak tak wszyscy jedziecie do Aneczki to moze i ja pojade :laugh2::laugh2::laugh2:

ale Wam zazdroszcze tego zlotu

a jak nasze ciezarowki, dziewczynki jak sie czujecie??

po cichu licze ze niedlugo i ja do Was dolacze, tzn najwczesniej w pazdzierniku bo we wrzesniu jeszcze wyjezdzamy a potem ...... zobaczymy, moze sie uda, jak Bóg da...

lece spac bo ostatkami sil juz funkcjonuje, tak ciezko to nie pracowalam odkad jest w us.
Codziennie co moge to jeszcze do domu biore bo chce byc w domu ze wzgledu na Kube.

do uslyszenia
 
dzien dobry. a ja wczoraj wieczorem wrócilam ze sląska:tak:
i Paweł zostal na tydzien u mojej mamy. Damian tez wyjechal na wakacje wiec jestem sama.....ale dziwnie tak...
póki co Paweł ma sie dobrze, wczoraj po raz pierwszy odbył podróż tramwajem wiec jest wniebowzięty "nowościami" :-p

a ja biore sie za porzadki

jezu wczoraj w nocy padał tu grad wielkosci jajek:szok:masakra nie moglam spac normalnie miałam cykora ze szyby mi porozbija....
 
hej

Aga hej, co tam skromnie?

Viki ojj wiem co mowisz, u nas tez jednego roku taki grad balam ze zeszlismy na dol bo balismy sie ze tam okna dachowe albo to wielkie w sypialni wybije.

jeszcze tydzien i wakacje, juz sie doczekac nie moge :-)
 
Ale tu cisza, ja nie moge!!!:szok:
Hej hej w ogole... z Polski....:-)
Ale trafilam na pogode..... super.... :wściekła/y:taka to mam caly rok w Uk..... nic tylko sie ciac....:-:)sorry:
Ale u mamy jak to u mamy... zawsze fajnie....:-) wiec nie narzekam juz....


A jak tam ciezaroweczki? Jak sie trzymacie?

I co ogolnie u wszystkich? Odzywajcie sie dziewczyny....

Buziaki....:-)
 
reklama
hejka

ja dzis sie jeszcze witam, pewne ostatni raz przed wyjazdem.

lecimy w czwartek takze trzymajcie kciuki za szczesliwe lądowanie :rofl2:

Alex w tym roku u nas praktycznie nie ma pogody, ciagle albo pada albo zimno :no:.
Moze sierpien bedzie lepszy

a gdzie reszta sie podziewa??
 
Do góry