reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Iza juz chyba po , pewnie niebawem pojawi się z malutkim w domciu już.
U mnie chłopaki już załapały przedszkolne wirusy i kaszlą. Siedzimy zatem w domku:sorry:Wczoraj pogoda była prawdziwie letnia ale to chyba już pożegnanie lata bo dziś w nocy lało i grzmiało i od rana jest już szaro-buro i zimno:baffled:
 
reklama
bry
u nas też chorobowo-Kuba od wtorku w domu-też coś załapał...
dziś idziemy na sprawdzenie...ciekawe co nam powiedzą????
mała rozszalała-biega i tylko piszczy..albo z radości albo że sie wkurzyła...cześciej to drugie
i tak nam dni lecą
ja czasem mam już dość siedzenia w domu...
Kuba ciągnie dalej swoją dietę...
ale jest poprawa....plamy poginęły...i teraz nie wiem czy to pokarmówka czy zmiana płynu do płukania podziałała????
zastanawiam sie na zmianą koloru-bo już mam swoje-byłam ściąć na krótko i mi odpadły resztki farby,teraz mam swoje.
 
dzien dobry

paula - ale niespodzianka!!! gratuluje wam bardzo:tak:
iza pewnie lada dzien bedzie w domku, super.

kacha no to teraz czas na ciebie:-)
pozniej aneczka...

echh
no to ja wiec trzymam kciuki za elcie, jutrzenke i grzechotke.....bądzcie dobrej mysli:tak:


u nas tez nic nowego, nic ciekawego.
pawel tez mial kilka dni zakatarzonych i zachrypionych ale szybko zadzialałam i chyba przeszlo...
w przedszkolu ok, mlody czuje sie juz taki "dorosły" no bo nie jest juz w najmlodszej grupie i jako starszy kolega tlumaczy maluszkom ze nie trzeba plakac bo mama przyjdzie....
poza tym zapisalismy go na tance, ale nieststy tak jak bardzo chcial tak na pierwszych zajęciach sie spalil i po 15 minutach stwierdzil ze chce do domu i tylko na swojej scenie w swoim domu bedzie tanczyl....tak wiec zeby go nie zrazic odpuscilismy mu ... ale ostatnio cos ma ochote na spiewanie , i zastanawiamy sie czy nie pojechac zobaczyc do domu kultury bo tu jest taka grupa wokalna dla dzieci....a sluch ma bardzo dobry wiec moze tam mu sie spodoba.

damian zaczal 5 klase no i oczywiscie dzis juz pierwsza klasówka:baffled:
masakra jakas....poza tym ma tak zaplanowany tydzien ze malo czasu ma na cokolwiek, bo jak odrobi po szkole lekcje to pozniej 2 razy w tygodniu trening siatkowki, 3 razy karate, i 2 razy angielski....
w karate przeszedl do najbardziej zaawansowanej grupy, jest tam najmlodszy ale na szczescie sie odnalazł i dogaduje z resztą ekipy:tak:

a my dzialamy teraz w ogrodzie i troche w domu. musze wykorzystac poki jest maz bo pozniej znow 6 tygodni sami bedziemy.
 
Ostatnia edycja:
Wow Viki to ma Damian zajęć na prawdę sporo. Nie marudzi ,że mu za dużo? czy lubi być zajęty? moi na razie mają basen 1 raz w tygodniu ale pewnie z wiekiem to się zwiększy liczba zajęć poza lekcyjnych.
 
aneczka, no na szczescie nie marudzi, i tak ukrocilismy mu jeden trening siatkowki bo godzinami nakladal sie z karate.....
a tak poza tym to damian chcialby jeszcze trenowac pilke nozna i tenis stolowy....tak wiec dla niego tydzien jest zdecydowanie za krótki:cool:
 
Ech, juz mam metlik na ktorym watku co pisze;) Pauli juz gratulowalam, ale co tam jeszcze raz nie zaszkodzi:D Gorace gratki! Fajnie jak sie marzenia spelniaja:D
Wlasciwie, to chcialam chociaz ta jedna fotke malego wkleic, a co tam, trzeba sie dziecmi chwalic;)
A tak przy okazji to Viki, Damian to chyba dziecko orkiestra:)
Kacha, teraz czekam niecierpliwie na wiesci od Ciebie:) Twoja pannica kaze na siebie cos dluzej czekac:D

max pierwsze fotki 061.jpgmax pierwsze fotki 056.jpgmax pierwsze fotki 048.jpgmax pierwsze fotki 033.jpg
 
reklama
Do góry