reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

dodam zdjęcia ale nie dziś bo umieram
ale z zakupków jestem zadowolona
w samej aptece zostawiłam 70 zł a kolejną stówkę w tesco ale jak zobaczyłam ile kosztuje maść na hemoroidy to mało nie padłam :tak:
mój mąż dzisiaj zrobił resztę pranka ciuszków malutkiej i stwierdził,że ostatni raz wieszał takie małe ciuszki:-D bo są za małe i nie wiadomo jak to chwycić:tak:
 
reklama
To co kupowalas w aptece??Kosmetyki czy jakies kremy,pudry??

smoczki, szczoteczkę do włosków, sól fizjologiczną do oczu, waciki do pępuszka, furagin, maść. termometr, nożyczki
a w tesco spray do nosa, wkładki laktacyjne, mydełko, płyn do kąpieli, patyczki do uszu, chusteczki do pupki...kurde nie wiem co jeszcze
miałam całą listę:-D
kremów, oliwek, szmponów zrobiłam zapas jak były promocje w tesco
wszystko było za 1/4 ceny!!!:-D
 
Wiesz.. ja bym wolała by moja Mysia ładnie przybierała na wadze, jak będzie już miała te 2kg to odetchnę z ulgą;-) Wiesz chyba o czym mowa, różnie bywa:-p
Jasne, że najważniejsze jest żeby maluszek prawidłowo się rozwijał ;-) I twoja córcia na pewno zdrowo rośnie :-)
Rozmawiałam niedawno z koleżanką, której córeczka ma hipotrofię asymetryczną :-( i waży w 39tc tylko 2300g... już ma umówioną cesarkę bo córcia wogóle nie rośnie :-(
 
Hej Laseczki!:-)
Ale lecicie z tymi stronami. Nie ma szans nadazyc.Pamietacie mnie jeszcze?
Mam nadzieje, ze wszystkie czujecie sie super!:tak:
U nas wszystko ok, nadal pracuje ( mam zamiar do konca listopada) jesli Fasol pozwoli, chodzimy na aerobik wodny dla ciezarowek, robie kurs, w weekendy zawsze starmy sie gdzies wyskoczyc. Ogolnie czas wypelniony po brzegi.
Zauwazylam, ze nie ma juz watku o nas... a chcialam tam kilka slow napisac. Co sie z nim stalo?:confused2:
 
witam sie juz po sniadaniu z mezem...
jaki mialam sen...to obudzilam sie z placzem...
snilo mi sie ze urodzilam juz i puscili nas do domu..
i jakos pierwsze przenieranie kupy przeszlo...
to wieczorem okazalo sie ze wanienka ktora zamowilam jeszcze nie przyszla...
i kapalam malego pod kranem a byl taki maly ze mi przez rece lecial..
i karmic go nie umialam...
chyba zaczynam sie bac...:szok:
 
Hej Laseczki!:-)
Ale lecicie z tymi stronami. Nie ma szans nadazyc.Pamietacie mnie jeszcze?
Mam nadzieje, ze wszystkie czujecie sie super!:tak:
U nas wszystko ok, nadal pracuje ( mam zamiar do konca listopada) jesli Fasol pozwoli, chodzimy na aerobik wodny dla ciezarowek, robie kurs, w weekendy zawsze starmy sie gdzies wyskoczyc. Ogolnie czas wypelniony po brzegi.
Zauwazylam, ze nie ma juz watku o nas... a chcialam tam kilka slow napisac. Co sie z nim stalo?:confused2:
pewnie gdzieś jest ukryty pośród innych wątków na jednej z trzech stron:-D
 
reklama
Nie sluchajcie rad zadnych cioc czy kolezanek. Jak macie ochote to karmcie butla a jak nie to cycem - wasze dziecko - wasza sprawa. A to czy sie dziecko najada czy nie samo zycie pokaze.

Dobrze powiedziane Emwu:tak: Do każdego dziecka podchodzi sie indywidualnie. To my jestesmy matkami i my o tym decydujemy a prawdę mówiąc normy i sposoby zywienia niemowlat ciagle się zmieniają. nie zmienia sie jedno- karmeinie na zyczenie! To wszystko matka natura skonstruowała tak, że dziecko nie da się zagłodzić. Pamietajcie o tym- będzie jadło ile będzie potrzebowało!!!!! Jedno potzrebuje jeśc co 2 godz, inne co 4.
Ja tez do 6 m-ca samym cycem karmiłam, podawałam dodatkowo tylko wodę do picia ale to z tego względu że upały straszne były i dziecku zwyczajnie chciało sie pić:tak:
Jak skończył 5 m-cy zaczęlam podawać stopniowo inne pokarmy. Dodam, że Antos na samym cycu rósł w niesamowitym tempie, niezły pulpecik z niego był:tak:
To samo dotyczy diety karmiacej matki. Jedno uważają , że nalezy wszystko jeść, ja np nie. Jak uważałam co je to dziecko kolek nie miało, poza tym skaze białkową miał i wogóle nabiału nie mogłam jeść.
Ale same zobaczycie- wszystko wyjdzie w praniu:tak::-)
 
Do góry