reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

ankubator spokojnie to jeszcze trochę potrwa, ja miałam polog 4 tyg. pod koniec juz tylko mialam brazowe uplawy, właściwie u mnie bylo tak wszystko ok, ze juz po 3 tyg.... wspolzylam z mężem, chcialam sie przekonac czy juz bede mogla no i troche chcica... ale akurat to bokało wiec potem sie juz powstrzymałam. ale z reguły polog moze trwac nawet ponad 6-7 tyg. wiec jeszcze troszke cierpliwosci.
Olluchna nie przejmuj sie czasem tak sie zdarza, w razie czego zawsze mozesz szybko dzidzie z pleckow przewrocic na boczek zeby wymiociny swobodnie wyleciały tez bardzo pomaga, mi sie wydaje ze nawet lepiej niz podniesienie, ale sama musisz sie przekonac co w razie potrzeby u was sie sprawdzi
Inka mi sie wydaje ze polozne nei chca dopuscic do spadku wagi, w przeciwnym razie musielibyscie dluzej byc w szpitalu, u nas po 2 dobach Kmil ciagle lecial z wagi mimo karmienia, i wtedy lekarz mi powiedzial ze dopoki nie zacznie isc waga w gore to nici z domku. Takze to chyba tak zapobiegawczo.
Bo w praktyce faktycznie dzidzia zna swoje potrzeby i wie kiedy zawolac o cyca;p
Izi85 jak tam u was??? kurde bo mnie coraz czesciej łapią takie mega kłujące bole ale nie brzucha... mam wrazenie ze to szyjka itp kurcze jeszcze do soboty wieczora dotrwac a potem to juz by powoli moglo lapac.
 
reklama
Asko, Ty się kobieto nie wygłupiaj tylko czekaj ze mną na styczeń:-D
Mnie już od dłuższego czasu "dźga coś ołówkiem tu i ówdzie" ale póki co, Oskar złapał się żeber i ani mu się śni je puszczać:-)
Jeżeli jednak chciałby opuścić mój już mało komfortowy brzuszek, to zamawiam taki poród jak miała Kota:-)
 
mamaOskarka haha ja rowniez express poproszę:) kurcze wiesz to dziwne, najpierw jak byl 31.11 to sie cieszylam ze wymarzony grudzien... do polowy mies. jeszcze liczylam ze cos sie wydarzy, a teraz to normalnie marzę żeby dotrwać juz do 1 i wlasciwie nie chodzi mi juz o konkretną datę, ale myslę o szkole itp że jednak caly rok w tył. Ja jestem z grudnia ale jeszcze tak do polowy spoko.. a teraz. No coz ale my swoje nasze maluchy swoje.
Pocieszylas mnie jednak ze takie klucia nie koniecznie musza prowadzic za moment na porodowke. przy mlodym nic takiego nie miałam. Wiec moze damy radę:)
 
Asko własnie dlatego tez chcę, żeby był to styczeń, może to być 1-szy i godzina 00:5 :-)

Ja mam kłucia, mrowienie miedzy biustem i brzuchem i czop który zgubiłam w połowie miesiąca:-) Jeżeli to są przepowiadacze porodu, to w moim przypadku się nie sprawdzają:-)
Lekarz mi mówił, ze urodzę przed świętami, tylko zapomniał dodać, że przed wielkanocnymi:-D
 
Hej!!!
Mła trzymam kciuki-pewnie Twoje maleństwo jest już na świecie:-):tak:Dziwne bo jak się dziś obudziłam to miałam myśl,że urodzisz...:szok: Wchodzę tu a tu bam i taka wiadomości:-D Super dasz radę a ZZO to już całkiem;-)

U nas nocka fajniutka:tak: wyspałam się jak jeszcze przed ciążą:-D
Aaa i muszę się Wam pochwalić,że wczoraj moja Sarunia dwa razy przekręciła się z brzuszka na plecki i to jak szybko i ładnie...w szoku byłam:szok: A potem zasneła i rechotała głośno przez sen:-D Cudownie było to usłyszeć:-)

Macie jakieś wieści od Serg? Kiedy wraca do domku?
 
Majeczka jeszcze nie, ja cały czas siedzę jak na szpilkach i czekam na info :-) Póki co, jesteśmy w stałym kontakcie smsowym:tak:

Co do Sergi, na razie nie ma internetu na nowym mieszkanku :) założą jej 30 grudnia :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobietki!
Ja jeszcze w dwupaku. Noc spokojna, brzuch pobolewa mnie przy chodzeniu i ogólnie poruszaniu. Leżę w łózku i tylko wstaję do toalety i po jedzonko.
Mła zrobiła nam suprise :-)oby szybciutko poszło...
MamoOskarka jak zobaczyłam na sygnale to myślałam że Ty poszalałaś ;-)
Asko MamoOskarka mam podobne podejście co do terminu porodu co Wy może być 00.01 byleby styczeń.
Dzisiejsza data jest najgorsza, zobaczymy co będzie...
 
reklama
Inka super wiadomość!!

Mozecie powiedziec jak wyglada sprawa z ruchami dzieci przed porodem? są aktywne czy nie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry