reklama

Grudzień 2011

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez majeczka02, 29 Marzec 2011.

1. majeczka02

majeczka02 Moderator

Hej! Mam na imię Gosia i mam 24 lata.
    Dzisiaj zrobiłam test ciazowy i sa dwie kreseczki:-) Ta druga troszke słabsza bo jestem jeszcze na kilka dni przed terminem @. Za kilka dni ponowie test albo zrobię BHCG:tak: Mam nadzieję,ze zjawi się tu sporo zimowych mam.
    Pozdrawiam

2. livastrid

livastrid 2010 & 2012

ledwo co sie u nas pojawilas;-)
    gratuluje i trzymam kciuki za bezproblemowa ciaze:-D
    trzymaj sie cieplo:tak:

3. reklama
  4. kaczucha12345

kaczucha12345 Fanka BB :)

Matko to już grudzień 2011...:-)
    Ja sama jestem grudniówką 2010 i chciałam zyczyć wszystkim przyszłym mamom szczęśliwych i bezproblemowych 9 miesięcy (no moze juz mniej niż 9;-))...
    Pamiętam jak ja zobaczyłam 2 kreseczki na teście a dziś moja Zuźka już ma prawie 4 miesiące :blink:

Trzymajcie się dziewczyny i powodzenia, bo niektóre z Was jeszcze nie wiedzą, że będą grudniowymi mamami ;-):-)

5. Salomii

Salomii Fanka BB :)

JUZ?? ja myslalam ze tu szczezne i sie nie doczekam! ciagle wypatrywalam nowych grudnioweczek :D no i nareszcie :D!!
    kolejne pokolenie grudniakow czas powolac do zycia ;)
    Mam nadzieje Majeczka ze przez kolejne 9 miesiecy bedziesz miala same radosne chwile zakonczone szybciutkim porodem, oraz ze spotkasz tu wiele fantastycznych dziewczyn! No i moze tatus sie jakis trafi :D bo nam sie trafil..

eehh fajnie macie :) znowu te szalenstwa zwiazane z testami, usg, dietami mam, zakupami i fotkami brzuszkow a potem wiesci z porodowek i masowe beczenie przy kompach na wiesc o pierwszym grudniaczku i kolejnych tez :D
    az sie lezka kreci na wspomnienie

6. majeczka02

majeczka02 Moderator

Dziękuję:-) Nie mogę się doczekać kolejnych zimowych mamusiek...
    Mam nadzieje,ze z dnia na dzień będzie nas tu więcej;-)

7. zupkaogorkowa

zupkaogorkowa Gość

juz grudniowki? szybko! gratuluje dziewczyny :cool2: oby bobasy rosly zdrowo :tak:

8. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

ja również gratuluję jestem już mamą grudniaka 2009 i teraz jestem na listopadówkach 2011 aczkolwiek synek też miał być na listopad i ten sam termin ok 26 listopad no a urodził się 4 grudnia ;-)
    jeszcze raz GRATULUJĘ i życzę spokojnych 9 miesięcy.

9. majeczka02

majeczka02 Moderator

Iwonka ja też jestem mamą listopadowa tyle,że 2008:-) Mój synek urodził się 2 listopada,a termin miałam na 4;-) Teraz z kalkulatora wychodzi połowa Grudnia.
    Mamusie Grudniowe gdzie jesteście???
    Zjawiać się bo smutno mi tu samej

10. reklama
  11. maron

maron Fanka BB :)

Gosia, jeszcze raz gratulacje :-) mam nadzieje, ze lada dzien dolacza do Ciebie kolejne mamuski :-)

12. asienka:)

asienka:) Fanka BB :)

Witam
    Ujawnia się prawdopodobnie grudniowa mama:-)
    Na początku chciałam pozdrowić wszystkie dziewczyny:tak:
    o ciąży dowiedziałam się 28 marca za dwa tygodnie mam wizyte u lekarza wiec będe wiedzieć więcej, już doczekać się nie moge!
    Pozdrawiam

Poleć forum