reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

kochane gratuluję!!! ja podobnie jak salomii i kaczucha jestem grudniówką 2010...

życzę Wam spokojnych i szczęśliwych 9 m-cy
to prawdziwie magiczny czas, więc w pełni się nim cieszcie!
 
reklama
hejka:)
Dziewczyny tak się stresuje że w poniedziałek pójde zrobić trzecią bete dla pewności czy maleństwo rosnie bo wizyte mam dopiero 12 kwietnia:baffled: a starałam się o kruszka prawie
cztery lata i dużo przeszłam aby osiągnać cel (choroba endometrioza trzy laparoskopie)
a o dziwo maleństwo pojawiło się jak sobie odpuściłam i zajełam się wyleczeniem innych przypadłości:)
 
Podobnie jak Salomii, Kaczucha i Olcia100 jestem grudniówką 2010. Dokładnie 1 kwietnia dowiedziałam się, że Ogryzek jest z nami :-) Dziewczyny korzystajcie z tych 9 miesięcy bo później będziecie często do tego wracać a czas leci baardzo szybko. Krzyś urodził się w listopadzie ale moje serce należy do grudniówek. Życzę Wam wspaniałych przyjaźni na tym forum, bezproblemowej ciąży i oczywiście szybkiego porodu o czasie.

Majeczka gratuluję dzidziusia!
Asienka trzymam kciuki za pozytywny test!! Na naszym grudniowym forum jest sporo dziewczyn, które miały problemy z zajściem w ciążę a teraz nasze maleństwa są już takie duże:tak: Ja miałam PCO, problemy z hormonami i ciąża też była niespodzianką:tak: Pogodziłam się z bezpłodnością i wtedy pojawił się Krzysiulek:-)
 
Witam
Ujawnia się prawdopodobnie grudniowa mama:-)
Na początku chciałam pozdrowić wszystkie dziewczyny:tak:
o ciąży dowiedziałam się 28 marca za dwa tygodnie mam wizyte u lekarza wiec będe wiedzieć więcej, już doczekać się nie moge!
Pozdrawiam

hejka:)
Dziewczyny tak się stresuje że w poniedziałek pójde zrobić trzecią bete dla pewności czy maleństwo rosnie bo wizyte mam dopiero 12 kwietnia:baffled: a starałam się o kruszka prawie
cztery lata i dużo przeszłam aby osiągnać cel (choroba endometrioza trzy laparoskopie)
a o dziwo maleństwo pojawiło się jak sobie odpuściłam i zajełam się wyleczeniem innych przypadłości:)

Wreszcie nie jestem sama!!!!:-):-):-) Ja o ciązy dowiedziałam się 29 marca:tak:Dziś byłam na betce i jest 69.8. Kochana a ile miałaś ostatnio przyrostu bety? Bo ja sie obawiam czy u mnie też aby na pewno wszystko ok...
 
hej Majeczka
jejciu dzisiaj dostałam plamień, strasznie się boje:no: dzwoniłam do lekarza, kazał mi czekać i powiedział że w tak wczesnej ciąży wszystko się może zdażyć:no::no::no::no::no:
 
hej Majeczka
jejciu dzisiaj dostałam plamień, strasznie się boje:no: dzwoniłam do lekarza, kazał mi czekać i powiedział że w tak wczesnej ciąży wszystko się może zdażyć:no::no::no::no::no:

Kochana a jakie są te plamienia-jasna,żywa krew-czy takie brudzenie?
A masz jakąś zaufaną aptekę? Jak tak to niech dadzą Ci luteinę,a recepte doniesiesz. Moja koleżanka z listopadówek też plamiła,ale dzieciatkowi nic się nie stało,podobno u nie których kobiet wystepuje taka "mikro" miesiaczka-dostała luteine i wszystko ustało. Nie martw się Kochana wierze,ze dzidzuś pieknie rośnie-mimo tego wszystkiego. Trzymam mocno kciuki za Was oboje.
 
Kochana a jakie są te plamienia-jasna,żywa krew-czy takie brudzenie?
A masz jakąś zaufaną aptekę? Jak tak to niech dadzą Ci luteinę,a recepte doniesiesz. Moja koleżanka z listopadówek też plamiła,ale dzieciatkowi nic się nie stało,podobno u nie których kobiet wystepuje taka "mikro" miesiaczka-dostała luteine i wszystko ustało. Nie martw się Kochana wierze,ze dzidzuś pieknie rośnie-mimo tego wszystkiego. Trzymam mocno kciuki za Was oboje.

Niestety, dzisiaj zostałam Mamą mojego kochanego aniołka (*)...
 
reklama
witajcie jestem marcówka 2011 moja córeczka ma juz 23dni zycze was spokojych 9 miesiecy wielu przyjazni zawartych na forum :tak:
 
Do góry