reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

majeczka02

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Grudzień 2007
Postów
2 497
Miasto
Okolice Lublina
Hej! Mam na imię Gosia i mam 24 lata.
Dzisiaj zrobiłam test ciazowy i sa dwie kreseczki:-) Ta druga troszke słabsza bo jestem jeszcze na kilka dni przed terminem @. Za kilka dni ponowie test albo zrobię BHCG:tak: Mam nadzieję,ze zjawi się tu sporo zimowych mam.
Pozdrawiam
 
reklama
Matko to już grudzień 2011...:-)
Ja sama jestem grudniówką 2010 i chciałam zyczyć wszystkim przyszłym mamom szczęśliwych i bezproblemowych 9 miesięcy (no moze juz mniej niż 9;-))...
Pamiętam jak ja zobaczyłam 2 kreseczki na teście a dziś moja Zuźka już ma prawie 4 miesiące :blink:

Trzymajcie się dziewczyny i powodzenia, bo niektóre z Was jeszcze nie wiedzą, że będą grudniowymi mamami ;-):-)
 
JUZ?? ja myslalam ze tu szczezne i sie nie doczekam! ciagle wypatrywalam nowych grudnioweczek :D no i nareszcie :D!!
kolejne pokolenie grudniakow czas powolac do zycia ;)

Mam nadzieje Majeczka ze przez kolejne 9 miesiecy bedziesz miala same radosne chwile zakonczone szybciutkim porodem, oraz ze spotkasz tu wiele fantastycznych dziewczyn! No i moze tatus sie jakis trafi :D bo nam sie trafil..

eehh fajnie macie :) znowu te szalenstwa zwiazane z testami, usg, dietami mam, zakupami i fotkami brzuszkow a potem wiesci z porodowek i masowe beczenie przy kompach na wiesc o pierwszym grudniaczku i kolejnych tez :D
az sie lezka kreci na wspomnienie







 
ja również gratuluję jestem już mamą grudniaka 2009 i teraz jestem na listopadówkach 2011 aczkolwiek synek też miał być na listopad i ten sam termin ok 26 listopad no a urodził się 4 grudnia ;-)
jeszcze raz GRATULUJĘ i życzę spokojnych 9 miesięcy.
 
Iwonka ja też jestem mamą listopadowa tyle,że 2008:-) Mój synek urodził się 2 listopada,a termin miałam na 4;-) Teraz z kalkulatora wychodzi połowa Grudnia.
Mamusie Grudniowe gdzie jesteście???
Zjawiać się bo smutno mi tu samej
 
Gosia, jeszcze raz gratulacje :-) mam nadzieje, ze lada dzien dolacza do Ciebie kolejne mamuski :-)
 
reklama
Witam
Ujawnia się prawdopodobnie grudniowa mama:-)
Na początku chciałam pozdrowić wszystkie dziewczyny:tak:
o ciąży dowiedziałam się 28 marca za dwa tygodnie mam wizyte u lekarza wiec będe wiedzieć więcej, już doczekać się nie moge!
Pozdrawiam
 
Do góry