reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry i zabawy czyli czas wolny naszych dzieci

Dziewczyny ja proponuje powstrzymywac sie od złośliwych komentarzy, bo inaczej caly wątek stanie sie jedna wielka kłutnią. Jest wiele teorii na temat zabaw maluszkow, kazda mama wie co jest najlepsze dla jej dziecka, dla jednej to bedzie beztroska zabawa a dla drugiej edukacja poprzez zabawe. Jedno i drugie jest dobre, dopuki dziecko sie przy tym dobrze bawi.
Najwazniejsze jest wspolne spedzanie czasu.

A pomyslcie ze najgorsze jeszcze przed nami, tzn temat ogladania/nie ogladania tv, granie/nie granie w komputer, itd, itd...:-)

Takze moze przemilczmy niektore rzeczy i niech każdy wychowuje własne dziecko jak uwaza:-);-)

Popieram.

Poza tym badzcie INTELIGENTNE i INTELIGENTNIE zakonczcie dyskusje.
 
reklama
Merytoryczna dyskusja poszła w las.A szkoda... Gdy poczytałam co tu sie działo to włos mi sie zjezył na glowie. Myślałam , że forum służy do wyrazania opinii, poglądów itd.To nie dyskuja, ale zwykla pyskówka.
Az chce się zacytowac Ize BK "wychodze i nie wracam'".
 
widzę że było tu gorąco... ja powiem tylko tyle nie czytam o żadnych zabawach "rozwijających" dla dzieci tylko bawie się z nią tak jak mi podpowiada intuicja i na tym poprzestane bez względu na to czy będą to kartki, maskotki, książeczki czy tv. Myśle że krzywda jej się nie stanie :)))
Dobrze że mnie ta dyskusja ominęła :))
 
jeżeli już jesteśmy o telnetach itp ... to tobie passingby również zazdroszcze napisanej i oczywiscie wydanej powiesci ... i chetnie bym wgłębiła sie w jej treść... moze uchyliłabys tytuł jej ... ?
 
jeżeli już jesteśmy o telnetach itp ... to tobie passingby również zazdroszcze napisanej i oczywiscie wydanej powiesci ... i chetnie bym wgłębiła sie w jej treść... moze uchyliłabys tytuł jej ... ?

"Życie rodzinne świstaka" http://www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=687

dodam jeszcze ze moja praca skoncentrowana jest na kaskadowym procesie zmian postaw spolecznych wobec mniejszosci seksualnej od sztuki do popu - hiszpania, włochy, niemcy, polska, co absolutnie natchnelo mnie do napisania takiej wlasnie a nie innej ksiazki.

Ksiazka krytyczne opinie ma rozne - od bardzo pochlebnych po bardzo niepochlebne. Jak to w zyciu. Dla mnie osobiscie najwazniejsze byly reakcje ludzi ktorzy ja czytali a ci byli zadowoleni (zadowolone).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hmm... Czytam tą książkę :-D najpierw dowiaduję się, że kupuję koszulki od jenden z listopadówek, a później, że czytam powieść drugiej...
 
Do góry