reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Ja już po pierwszej wizycie ale jak zwykle się pospieszylam bo tylko pęcherzyk i ciałko żółte:)kolejna wizyta 29 mają już na spokojnie. Według obliczeń jestem jakos 25 dni po owulacji. Miesiączkę miałam 13 marca tak więc zaszłam w ciążę w dzień kiedy powinnam dostać okres:) ciąża młodsza gdzieś z 3 tygodnie
 
reklama
A jak długo to trwało? Bo u mnie 1 dzień leciutko i dwa dni mocniej ..
A jakoś 5 dni czułam co jakiś czas w ciągu dnia ale nie tak żeby brać leki. Pobiła LO parę sekund i spokój. Jak boli Cię bardzo myślę że podjedź do lekarza i nichn przepisze duphaston.
 
A jakoś 5 dni czułam co jakiś czas w ciągu dnia ale nie tak żeby brać leki. Pobiła LO parę sekund i spokój. Jak boli Cię bardzo myślę że podjedź do lekarza i nichn przepisze duphaston.
Biorę duphaston od 11 dni i w ostatni dzień miałam robić test i brać dalej, to biorę i chyba tylko czekanie zostaje
 
Biorę duphaston od 11 dni i w ostatni dzień miałam robić test i brać dalej, to biorę i chyba tylko czekanie zostaje
Czyli bierz i nie przestawaj:) bezpieczniej tak. Sprawdź sobie wzrost bety tylko a piyem do lekarza ja się za pierwszym razem pospieszylam i poleciałam a tu nic nie było widać no ale w ten sam dzień beta 500 to co się dziwić:) poszłam dokładnie za tydzień i pęcherzyk już .jestem niecierpliwa i bardzo się martwiłam czy może nie pozamaciczna różne głupoty się wyczyta ale nie warto będzie co ma byc:)
 
A jak długo to trwało? Bo u mnie 1 dzień leciutko i dwa dni mocniej ..

U mnie kilka dni po spodziewanej miesiączce bóle w dole podbrzusza. I jeszcze potworny ból po stosunku... Nie wiem czy tak macica się obkurczyła czy co, ale aż nie mogłam zasnąć z bólu. Wzięłam nospę i pomogło.
 
Czyli bierz i nie przestawaj:) bezpieczniej tak. Sprawdź sobie wzrost bety tylko a piyem do lekarza ja się za pierwszym razem pospieszylam i poleciałam a tu nic nie było widać no ale w ten sam dzień beta 500 to co się dziwić:) poszłam dokładnie za tydzień i pęcherzyk już .jestem niecierpliwa i bardzo się martwiłam czy może nie pozamaciczna różne głupoty się wyczyta ale nie warto będzie co ma byc:)
A w którym tyg miałaś taka betę? Ja jutro muszę powtórzyć, wczoraj miałam 71
 
U mnie kilka dni po spodziewanej miesiączce bóle w dole podbrzusza. I jeszcze potworny ból po stosunku... Nie wiem czy tak macica się obkurczyła czy co, ale aż nie mogłam zasnąć z bólu. Wzięłam nospę i pomogło.
Też mam właśnie w dole ale jestem jeszcze dwa dni orzed ,test szybko mi wyszedł ;p
 
reklama
Do góry