reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Tak jeszcze było często za czasów naszych rodziców :-) moja mama jak była ze mną w ciąży to myślała że będą bliźniaki :-D
A my tu w paranoję popadamy[emoji6] [emoji2] ja to tylko bałam się ze ta moja pozna owulacja będzie miała w jakiś sposób wpływ na ciążę ale lalkarz uspokoił mnie że tak się zdarza i nie jedna czy dwie pacjentki takie miał.
 
reklama
A my tu w paranoję popadamy[emoji6] [emoji2] ja to tylko bałam się ze ta moja pozna owulacja będzie miała w jakiś sposób wpływ na ciążę ale lalkarz uspokoił mnie że tak się zdarza i nie jedna czy dwie pacjentki takie miał.
Ja to nawet powiem ci że nie wiem kiedy miałam owulację , wg cyklu 28 dniowego powinnam mieć 19 kwietnia, a stosunek taki pełny był do 15 kwietnia [emoji6] później było " uważanie " w dni płodne ..bo ogólnie chciałam zajść w ciążę po wakacjach [emoji6] no ale wyszło jak wyszło i nie mam pojęcia kiedy.
 
Dzis męczą mnie od 3 w nocy Mdłości , w ogóle ciężko mi się ogarnąć ..a tyle roboty w domu. Lecę na wodzie z cytryną.
 
Dzis męczą mnie od 3 w nocy Mdłości , w ogóle ciężko mi się ogarnąć ..a tyle roboty w domu. Lecę na wodzie z cytryną.
Mamy podobnie ale mnie bardziej w nocy bezsenność i teraz czuję jak mnie sutki bolą pół życia na brzuchu śpię a teraz nie mogę. Ja to samo dziś mąż urodziny i moja mama robimy grilla i ognisko. A i teściowa imieniny[emoji3]
 
Beta 560,8 ale za to kropka różowa blada bardzo na papierze z tym, że tylko jedna i wcześniej byłam na zakupach dosyć długo brzuch nie boli czy w końcu mogę odetchnąć??
 
Beta 560,8 ale za to kropka różowa blada bardzo na papierze z tym, że tylko jedna i wcześniej byłam na zakupach dosyć długo brzuch nie boli czy w końcu mogę odetchnąć??
Beta jest ok [emoji4]Dobry przyrost. Rzeczywiście jeszcze na tym etapie nie można zobaczyć pęcherzyka ale przy tym przyroście już w poniedziałek powinno być ponad 1000. Odetchnij [emoji4]
 
reklama
Beta jest ok [emoji4]Dobry przyrost. Rzeczywiście jeszcze na tym etapie nie można zobaczyć pęcherzyka ale przy tym przyroście już w poniedziałek powinno być ponad 1000. Odetchnij [emoji4]
A ta plamka powinnam się martwić jeśli brzuch już nie boli? Może się nadwyrezylam po prostu.. I teraz już nic nie ma
 
Do góry