reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Połóż się i odpoczywaj! Mi gin zawsze powtarza, że jak przypadkiem zaczniesz krwawić to trzeba leżeć i się nie ruszać, u mnie się to sprawdziło w pierwszej ciąży i w tej też.
Nospe forte bo mocniejsza weź i zobaczysz co dalej.
Oj już nie mam siły - a teraz jakieś brązowe plamienie się pojawiło!!
 
Wczoraj tak zrobiłam - zjadłam dużo owoców żeby się pozbyć zaległości w jelitach i zadziałało. W toalecie poszło gładko ale brzuch nie przestał boleć . Nospe mam tylko zwykła. Może wezmę 2, co myślicie ?

Możesz dwie, nic się nie stanie, ale przede wszystkim się tak nie stresuj, bo oszalejesz z nerwów.
 
Dzięki dziewczyny za porady. Wszystkie mialyscie rację :) Mądre z Was kobietki :) Mąż się uparl i zawiózł mnie do szpitala . Lekarz zbadał, zrobił Usg. Powiedział , że nie mam plamienia tylko ciemne uplawy. Na usg przerazil go mój wielki mięśniak - powiedział, że ciąża wysokiego ryzyka i pewnie moja ostatnia. stwierdził , że nie inaczej tylko ten mięśniak funduje mój ból brzucha.Zalecił zwiększyć nospe , luteine i leżeć. Tak, że wystarczyło Was posłuchać ale wiadomo - mąż się denerwowal. zarządził jechać to jechać ;)
 
Możesz dwie, nic się nie stanie, ale przede wszystkim się tak nie stresuj, bo oszalejesz z nerwów.
Ja kupiłam ta słabsza i też 2 wzięłam. A aptekarka jak zwykle się doczepila że ta nospe czy ta a ja mówię nie wiem a to pani lekarza nie zapytała a to mówię niech da mi pani słabsza a ta że jak ból jest bardzo to nie pomoże.tak mi ciśnienie podniosla już nigdy nie powiem w aptece że jestem w ciazy
 
Dzięki dziewczyny za porady. Wszystkie mialyscie rację :) Mądre z Was kobietki :) Mąż się uparl i zawiózł mnie do szpitala . Lekarz zbadał, zrobił Usg. Powiedział , że nie mam plamienia tylko ciemne uplawy. Na usg przerazil go mój wielki mięśniak - powiedział, że ciąża wysokiego ryzyka i pewnie moja ostatnia. stwierdził , że nie inaczej tylko ten mięśniak funduje mój ból brzucha.Zalecił zwiększyć nospe , luteine i leżeć. Tak, że wystarczyło Was posłuchać ale wiadomo - mąż się denerwowal. zarządził jechać to jechać ;)
No o dobrze, Ty tez jestes spokojniejsza. To leż teraz laseczka i odpoczywaj i już się nie denerwuj [emoji8]
 
Dzięki dziewczyny za porady. Wszystkie mialyscie rację :) Mądre z Was kobietki :) Mąż się uparl i zawiózł mnie do szpitala . Lekarz zbadał, zrobił Usg. Powiedział , że nie mam plamienia tylko ciemne uplawy. Na usg przerazil go mój wielki mięśniak - powiedział, że ciąża wysokiego ryzyka i pewnie moja ostatnia. stwierdził , że nie inaczej tylko ten mięśniak funduje mój ból brzucha.Zalecił zwiększyć nospe , luteine i leżeć. Tak, że wystarczyło Was posłuchać ale wiadomo - mąż się denerwowal. zarządził jechać to jechać ;)
Noi bardzo dobrze że pojechaliście, jesteś teraz spokojniejsza i możesz spokojnie odpoczywać
 
Dzięki dziewczyny za porady. Wszystkie mialyscie rację :) Mądre z Was kobietki :) Mąż się uparl i zawiózł mnie do szpitala . Lekarz zbadał, zrobił Usg. Powiedział , że nie mam plamienia tylko ciemne uplawy. Na usg przerazil go mój wielki mięśniak - powiedział, że ciąża wysokiego ryzyka i pewnie moja ostatnia. stwierdził , że nie inaczej tylko ten mięśniak funduje mój ból brzucha.Zalecił zwiększyć nospe , luteine i leżeć. Tak, że wystarczyło Was posłuchać ale wiadomo - mąż się denerwowal. zarządził jechać to jechać ;)
Lepiej jechać niż siedzieć w domu i analizować a teraz jesteś spokojniejsza wiedząc że z dzidzi wszystko ok[emoji6]właśnie sobie przypomniałam że moja mama jak miała mięśniaka to właśnie miała takie bóle brzucha przy miesiączce że masakra. Lez wypoczywaj niczym się nie stresuj[emoji6]
 
reklama
@Stelka38 bardzo dobrze mąż zarządził :) teraz obydwoje jesteście spokojni :)

Dziewczyny, ja mam jakiegoś doła ostatnio, siedzę sama w domu, mój pracuje po 12h, nie ma sie bardzo do kogo odezwać... jestem tu na wsi jeszcze obca, bo mieszkamy tu krótko, poza tym dookoła sami starsi ludzie. Ani gdzie wyjść, ani pojechać. Już mi z tego wszystkiego babcia na nerwy działa. Normalnie nie mam się czego czepic.
 
Do góry