reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hemoroidy

Mala12345667

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
68
Hej dziewczyny. Mam mam pytanie a zarazem problem z Hemoroidami. Odkąd urodziłam synka nie mogę się ich pozbyć. Używam mascie ale pomagają na tydz.gora dwa i od nowa się pojawiają. Może któraś z Was miała podobnie i wie jak ich wyleczyć jakimi maściami czy czopkami bo są bardzo uciążliwe.
Z góry bardzo dziękuję.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam mam pytanie a zarazem problem z Hemoroidami. Odkąd urodziłam synka nie mogę się ich pozbyć. Używam mascie ale pomagają na tydz.gora dwa i od nowa się pojawiają. Może któraś z Was miała podobnie i wie jak ich wyleczyć jakimi maściami czy czopkami bo są bardzo uciążliwe.
Z góry bardzo dziękuję.
Maści pomogą usunąć stan zapalny (ja używałam Posterisan, można też Posterisan H, ale on chyba nadal na receptę). Ale podstawa to dieta i ruch. Czasem pozbyć się tych zewnętrznych pomaga tylko zabieg.
 
Do góry