)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Herbatka dla noworodka .

Cukszyk..mama

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witajcie. Czy noworodek pije tylko mleko ? , czy mozna juz mu podawac od kilku dni zycia jakas herbatke czy cos podobnego ? . Slyszalam od kolezanki ze w rosmanie sa takie herbetki i ze powinnam zaopatrzyc sie w taka poniewaz jest goraco i malej bedzie sie chcialo pic , tylko ze tam na wszystkich opakowaniach pisze po 4 mc..

reklama

Marta Anna Z.

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeśli karmisz mlekiem modyfikowanym to podawaj wodę, przyzwyczajaj do smaku, zeby ci potem dziecko nie pluło woda

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
A jeśli karmisz piersią to nie trzeba dopajac tylko radziłabym podawać cześciej ta pierś zeby sie napił.

Natuś_ka

Rozwiązania
0
Nie dopaja sie przy KP. Noworodek będzie się domagał często piersi, czy jest ciepło czy nie, laktacja musi sie ustabilizowac. Pierwsze 6 miesięcy samo mleko wystarczy:)

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Karmisz piersią? Jeśli tak to żadne dopajanie nie jest konieczne, dziecko pijąc mleko zaspokaja głód i pragnienie.
Nie pamiętam dokładnie jak jest przy mm ale od jednych słyszałam że można podawać niewielkie ilości wody jak jest tak gorąco a od innych że absolutnie nie takiemu maluszkowi. Może najlepiej zapytaj swojego pediatry lub poloznej.

Aguu

Rozwiązania
5
Z tego co niedawno czytałam to przy mm również nie podaje się już innych płynów. Ale jak się w tedy dokładnie karmi to nie wiem.
Przy kp zdecydowanie tylko mleko.
Herbatki ogólnie warto sobie darować.
Tak samo soki (można po roczku) - po 6m przy rozszerzaniu woda.

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
Z tego co niedawno czytałam to przy mm również nie podaje się już innych płynów. Ale jak się w tedy dokładnie karmi to nie wiem.
Przy kp zdecydowanie tylko mleko.
Herbatki ogólnie warto sobie darować.
Tak samo soki (można po roczku) - po 6m przy rozszerzaniu woda.
To prawda, ale jednak przy mm jak jest tak gorąco chyba powinno sie podawać wodę. Tak mi położna mówiła

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Co kraj to obyczaj.
Nam właśnie położna powiedziała, ze obojętnie jak noworodek karmiony, czy modyfikowanym czy piersią, to żeby nie podawać wody. Woda wypełnia brzuszek ale nie syci. Dziecko czuje się „pełne” ale nie pobiera żadnych substancji odżywczych. Woda ma ich przecież niewiele. Ciężko jest przy czymś takim stwierdzić czy dziecko jest najedzone czy tylko ma brzuszek „pelny”.
Tak na marginesie....
Herbata
NoworoDka...

Marta Anna Z.

Rozwiązania
0
Co kraj to obyczaj.
Nam właśnie położna powiedziała, ze obojętnie jak noworodek karmiony, czy modyfikowanym czy piersią, to żeby nie podawać wody. Woda wypełnia brzuszek ale nie syci. Dziecko czuje się „pełne” ale nie pobiera żadnych substancji odżywczych. Woda ma ich przecież niewiele. Ciężko jest przy czymś takim stwierdzić czy dziecko jest najedzone czy tylko ma brzuszek „pelny”.
Tak na marginesie....
Herbata
NoworoDka...
Co kraj to obyczaj.
Tak na marginesie....
Herbata
NoworoDka...
Nawet jak jest 35 stopni to zeby nie dopajac? :o

reklama
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry