reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipnoporód- opinie

SierraP

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
3 558
Cześć 😊
Czy któraś z was stosowała techniki hipnoporodu w czasie przygotowań do porodu? Czy to jest skuteczne, jaki program był według was najciekawszy? Chętnie wysłucham wszystkich opinii, bo temat mnie zainteresował, ale polskojęzyczny wybór wydaje mi się mocno ograniczony- a to chyba znaczy że hipnoporod nie jest zbyt popularny?
 
reklama
Na grubie Vbac promuje się błękitny poród i są dziewczyny, które z tego korzystały i są zadowolone (i wg nich pomogło). Jest strona i kursy.
 
No jestem ciekawa czy jest to lżejsze do zniesienia dla kobiety. To jest taki ból, że nawet chyba hipnoporód jest w stanie człowieka wybudzić :D Tzn. tak mi się wydaje. Jestem ciekawa jak to się przedstawia w realnym życiu.
 
Do góry