reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

histeria u czterolatki

Dołączył(a)
5 Sierpień 2007
Postów
2
nasza córka bardzo histerycznie reaguje na różne sytuacje; generalnie jest nieśmiała i wrażliwa, ale czasami te nieśmiałość zamienia w histeryczny płacz - jak np. jej się coś nie podoba; dzisiaj był u niej młodszy o rok brat cioteczny i zamiast się ładnie bawic co troche płakała i krzyczała - jakby chciała nim rządzić? jakby bała się że jej zabierze zabawki? (jest jedynaczką), sytuacja naprawde nas zdołowała; może to, że jest jedynczką i ma mało kontaktu z innymi dziećmi jest przyczyną takiej sytuacji? od tygodnia chodzi do przedszkola, ale czy będzie lepiej? może znacie jakieś miejsca w Łodzi, gdzie można po południami pobyć z dzieckiem i innymi przedszkolakami?
 
reklama
He he moja czterolatka ma starszego brata, chodzi do przedszkola drugi rok, nie jest nieśmiała, umie sie dzielić, jest samodzielna i odważna i też ROBI HISTERIE!! Cała rodzian jednogłośnie zdecydowała wziąć na przetrzymanie! Ale oczywiście z ukracaniem tego typu zachowań!
 
Do góry