reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Histeria

Dołączył(a)
23 Luty 2010
Postów
2
Witam wszystkich.Nie mogę sobie poradzic z zachowaniem synka.Zawsze miał tendecję do histeryzowania ale od jego czwartych urodzin stało się to nie do wytrzymania.Jak tylko coś nie uklada się po jego myśli zaczyna się akcja, wystarczy błahostka.Próbowaliśmy już wszystkiego -przetrzymania, nie zwracania uwagi, kary, prośby i nic -dalej to samo.Nie rozumiem zachowania synka,bo nigdy mu nie ustępowałam i wie ,że nic tym nie osiągnał a mimo to nie odpuszcza.,może to jego desperacja.Na dodatek zaczął byc agresywny w stosunku do brata, bo wie ,że najbardziej działa na mnie.Mam naprawdę już dośc,jestem coraz bardziej zmęczona i nie wiem co robic.Proszę o pomoc!
 
reklama
Witam:-)Mam ten sam problem ale ja poprostu lekceważe te ataki i daje mu się wykrzyczeć nawet dostał w prezencie worek i rękawice i jak ma atak to może tak się wyładować.Wydaje mi się że te ataki są spowodowane odmową na coś więc myśli że takim zachowanie osiągnie to co chce.Podstawa to być konsekwetnym.
 
Hej. Mam taki sam problem. Mój czteroletni synek"włącza syrene" o byle co, coś nie po jego myśli.... .
Ja nie zwracam uwagi na jego furie i po chwili mały sam się uspokaja i przychodzi z przeprosinami. Uważam tak jak KITA333 trzeba być konsekwentnym i nie ustępować dziecku!!!!
 
Dokładnie! Wszelkie tego rodzaju "akcje" trzeba po prostu przeczekać. Wiem,że to bardzo trudne,ale nie ma innego wyjścia. Czasami warto jest też skonsultować się z psychologiem, który może udzielić bardzo cennych sugestii. Pytanie jak dziecko zachowuje się w przedszkolu? Jeśli podobnie to jest mały problem
 
Do góry