reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hm... a moze by tez brzuszki tatusiow??

moj maz stwierdzil ze ma ciaze gastronomiczna:-)

ale usmialam sie z tego tematu:-) jak uda mi sie zrobic fotke mezulkowi to wam wstawie:-D
 
reklama
hehe a ja jutro mojego brzydala przycisne i wsawie zdjecie jego brzusiola, kiedys mialam taki jak on a teraz mam zgrabna pileczke z przodu:sorry2:
 
A ja zauważyłamciekawe zjawisko. Odkąd zaczął mi rosnąć brzuszek, mój mężulek nie dopina się w spodniach? Czyżby syndrom mężczyzny w ciąży :-D

Hahah coś w tym jest - mój też nie może się dopiąć. A pozatym zaraz na samym początku ciąży sam miał mdłości i wymioty ;-) (spowodowane co prawda spożyciem wody niegazowanej, ale ubaw ze zbiegu okoliczności mieli wszyscy)
 
Hahaha dobry temat :-D:-D:-D
ojciec mojego synusia w brzusiu będzie miał zawsze większy od mojego, nawet jak będę w 9 miesiącu :-D
ale raczej żaden chłop nie da sobie zdjęcia brzucha wstawić
 
Brzuszek u mężczyzny w trakcie ciąży swojej partnerki to nawet zrozumiałe. Jedzą razem ;-) Mój mąż przytył po tym jak urodziłam :-)
 
to nie mój brzuch , ale zdjecie robione przez mojego R, naszemu kuzynowi... strasznie mi sie podobało :) a wrzucic moge bo twarzy nie widac :)

91992017.th.jpg
[/URL][img/]
 
reklama
mój małż ma brzuszek większy niz ja teraz w 16 tygodniu ciązy haha.
już go pytałam, czy To przypadkiem on nie jest w ciązy :-D
 
Do góry