reklama

hm... a moze by tez brzuszki tatusiow??

Temat na forum 'Galeria brzuszków' rozpoczęty przez kocurek3city, 30 Październik 2006.

1. kocurek3city

kocurek3city Początkująca w BB

2. Fanti

Fanti Mamusia swojego synusia

Ależ proszę bardzo..:-) jest i brzuszek tatusia w porównaniu z brzuszkiem mamy..hihi..

3. reklama
  4. Fanti

Hmm.. widzę że nie ma więcej odważnych tatusiów.. :no:
    Jednak powiedzenie, że każdy facet to tchórz to prawda -oczywiście wykluczając mojego męża :tak: On nie miał oporów ani przed robieniem takich zdjęć ani przed zaprezentowaniem swojego brzuszka na forum..
    No cóż.. Trudno..:baffled:

5. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

Fanti moze nie tchorze ja gdzies juz wstawialam brzuszki moje i mojego Ptyska ale to bylo dawno a teraz juz nie jest tak ze mielismy podbny rozmiar i nie wyglada to tak smiesznie....:rofl2: wiesz mala zazdrosnica wychodzi ze mnie...;-)

6. Fanti

Wiesz Lucyann.. ja i tak sądzę że faceci to ogólnie tchórze.. owszem oglądali by nasze brzuszki ale swoimi nie koniecznie się chwalą.. Mój mąż też miał małe obiekcje, że jego brzucholek pojawił się na bb zwłaszcza, że do zdjęcia go wypinał.. i nie miało znaczenia, że przecież po brzuszku nikt go nie rozpozna..;-)
    Dlatego zachęcam do wstawiania tu brzuszków tatusiów by pozbawić ich niepotrzebnego wstydu i tchórzostwa...:tak:
    Ty także poszukaj zdjęcia swego Ptysia i załącz je..:tak: może to ośmieli inne forumowiczki..

7. przyszłytatus

przyszłytatus Początkująca w BB

jestem facetem i nie twierdze że to z powodu tchórzostwa
    raczej powiedział bym wstydu
    większość kobiet chciała by mieć faceta z brzuchem w kształcie płaskim nie wystającym dalej niż klatka piersiowa a w dodatku wyglądającym jak kaloryfer :tak:

8. Harsharani

Harsharani Gość

a kto wam to powiedzial ?
    ;)

9. Kasia Gifek

Kasia Gifek Zaciekawiona BB

Tak tak to jest dobry pomysł!!! No to teraz brzuszki tatuśków!!!!!!!!!:-D
    Pozdrawiam,
    Kasia:-)

10. reklama
  11. aninaaa

aninaaa Październikowa Mama'06 Entuzjast(k)a

gdyby mój mężuś miał brzusio to z chęcią bym wstawiła foteczkę,no ale... brzuszek ma chyba bardziej płaski niż mój:-D

12. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

A ja zauważyłamciekawe zjawisko. Odkąd zaczął mi rosnąć brzuszek, mój mężulek nie dopina się w spodniach? Czyżby syndrom mężczyzny w ciąży :-D

Poleć forum