reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Czy to może być jednak ciąża ?

Rozwiązania
0
Witam mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny pomocy już nie wiem co mam myśleć .. ? Miała któraś podobna sytuację ??? Opiszę ja jeszcze raz :::: Witam mam taki problem a mianowicie spóźnia mi się miesiączka już 7 dni . Byłam wczoraj u lekarza powiedział że na miesiączkę się nie zbiera ale też nie widzi żebym była w ciąży ale podkreślił że może być za wcześnie i żebym przyszła za tydzień i wtedy się okaże czy jestem w ciąży a jak nie to dostanę tabletki na wywołanie miesiączki co do testu robiłam i wyszedł negatywny . Jak myślicie ? Co mam o tym myslec .. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi

redferrari

Fanka BB :)
Rozwiązania
4
to musiałobybyć mega przesunięcie owulacji żeby 7 dni po terminie @ nie było na teście 2 kreski... chyba, że masz bardzo nieregularne cykle, albo przeżywałaś duży stres w ostatnim czasie, możesz dla pewności zrobić badanie betaHCG z krwi ono pokazuje dokładniej wczesną ciążę...

kaylla

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Dokładnie, zrób w laboratorium badanie beta HCG z krwi, będziesz miała pewność czy to ciąża czy nie.

Sylwiakp

Moderator
Członek załogi
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
7
myślę to samo co poprzedniczki.
pewnie nie możesz się doczekać wizyty, więc zrób betę dla swojego spokoju, być może będziesz miała jeszcze prezent na święta last minute ;)

ale wydaje mi się że nawet jeśli beta jeszcze jest za mała, żeby było widać na usg, to testy wykrywaja od pułapu 10/25 mlU więc szczerze mówiąc nie wydaje mi się aby to była ciąża. no i przede wszystkim lekarz powinien już na tym etapie zauważyć oznaki ciąży czyli zasinienie i rozpulchnienie macicy ;)

Rocielle

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja jestem dowodem ze wszystko jest mozliwe. Mialam nieregularne cykle, ostatni byl wyjatkowo dlugi. Jakos w 35 dniu beta ujemna a 11 dni pozniej pozytywny test :) dwa dni przed testowaniem lekarz nie widzial ciazy i dal tabletki na wywolanie okresu. Teraz juz jest 10 tydzien wedlug usg.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry