reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby Waszych połówek :P

No własnie ......... dla mnie temat rzeka, mój chłopina jest zmienny jak pogoda w górach i tak przerabiałam już:



- gra na komputerze (na moje szczęście krótko)
- gra na Xbox/ie (tutaj zawsze mobilizacyjnie mówię, że jak nie skończy zaraz to z przyjemnością przewietrzę sprzęt i sprawdzę wytrzymałość na wstrząsy :D )
- zamulaste obserwowanie akcji i obligacji na rynku (chyba lubi te zmieniające się co chwila cyferki)
- sklejanie modeli (szkoda, że ja potem muszę ja sama malować, bo mu nie wychodzi )
- nie rozstaje się z kalkulatorem (ma ich kilkanaście, więc to chyba już kolekcjonerstwo ?)
- ostatnio bawił się w wędkowanie, (ale zrezygnował po tym jak to ja ciągle łapałam ryby ) :D
- Gry planszowe (ufff, mamy to już za sobą)
- szalone zakupy (ma jakąś obsesję na tym punkcie, potrafi przywlec ,szczotkę na kiju, ''magiczną ściereczkę, po gry komputerowe kończąc :D)
- liczenie wydatków (największe z zamiłowań - po to mu chyba tyle kalkulatorów :) )
- zabawa w DJ/a ( i idiotyczny zakup sprzętu za 2300, na którym wiecej i lepiej ja brzdąkałam ''Panie Janie'') :D hehe
- znowu gra na konsoli (tym razem siadł mu Xbox, to teraz kupił PS3 :/ matko za 1500 ile bym dla dziecka rzeczy nakupiła)


Zastanawiam się co jeszcze wymyśli i ile wyda na to pieniędzy :))

A jak tam u Was ? Ja bym wolała by mój już jakies mecze oglądał czy coś ......ale on nie meczowy jest tylko gierowy :/

no to kochana ruszylas lawine !!! a i ja powiem cos od siebie :)

moj maz ma jedna obsesje -> swoj samochodzik !! a ponizej relacja zdjeciowa:
Picasa Web Albums - Monika - Moja 16V
potrafi wydac na niego ostatniego grosza i wytlumaczyc to tak dosadnie ze nawet przez gowe mi nie przejdie coskolwiek sie sprzeciwic ... a jak cos sie z autem stanie to lepiej na odleglosc rzutu mlotem nie podchodzic - grozi kalectwem!!!

pasja nr 2 to komputer ... potrafi siedziec przy nim rownie dlugo jak i ja :) a efekt jrst mniej wiecej taki ze sie nie zabijamy o ten czas ... patrzymy na siebie zza monitorow i jest ok :)

zamilowania aczkolwiek jeszcze nie tak grozne ...
1. oststni zakup PS3 /nessi rozumiem cie w kwestii ceny tego badziewia ale moj to wytlumaczyl ze musi sam to rozgryzc zanim nauczy maluszka grac !!/
2. SPANIE ... ponad wszystko na ziemi moj maz kocha spac !!!! aczkolwiek dla samochodu i komputera potrafi sie poswiecic i siedziec z otwartymi oczkami :) /az strach pomyslec co bedzie jak bedzie dziecko ... mamusia bedzi epo nocach wstawac .../
3. top gear ... nie odpusci odcinka ... wszystkie ma juz chyba sciagniete na kompa i jak oglada z sluchawkami na uszach to wyglada przekomicznie jak sie smieje do monitora jak glupi do sera :D

wiecej rzeczy nie pamietam ... za wszystkie zaluje !!

acha moj maz jeszcze lubi seks ... dla tego tez poswieca czas przeznaczony uprzednio na spanie :)
 
reklama
No to i moj :)
- "złota raczka" i naprawde mu to wychodzi ma facet w tym zdloncosci nie moge narzekac :tak: Pracuje w tej branzy juz dobrych kilka lat a teraz bedzie zakladal swoja firme wiec jakies tam pojecie ma :-D
- ps2 - razem z synem jak zaczna tak konca nie widac - on sie tlumaczy ze musi dziecku poswiecic czas :confused: - GRAJAC!!!
- wszelkiego rodzaju zdalnie sterowane dziadostwa ,ktore wcale nie mało kosztuja :dry:,tlumaczy sie tym ze to dla malego ,ale poznije wyrywaja sobie pilota do sterowania i jeden madrzejszy do drugiego - ostatni nabytek to helikopter !!! Niby dla malego ,ale szybko doszedl do wniosku ze musi sie nim nauczyc sterowac i tak uczyl dziecko sterowac 3 dni !!!!! Bawiac sie samemu oczywiscie !!!
- ciuchyyyy !!!!! i wybiera zawsze te wcale nie najtansze :cool: co mnie czasami denerwujeeee !
- wlosy - stoi przed lustrem i uklada ,zeluje podcina itp co doprowadza mnie do sząłu !!!!!! choc zaczyna lekko lysiec i nie chce w to wierzyc :cool2: 34 na karku ma !

dobrze ze chociaz do neta go za bardzo nie ciagnie ahhahah
 
Mój się nie zna na aucie ........ to ja muszę pamiętać by dolać wody do chłodnicy, akumulatora, sprawdzac poziom oleju i pamiętac kiedy przegląd ...... dobrze, że chociaż sam tankowac umie :)

Sex , hmm ... jak się go zaciagnie to załapie o co chodzi :-D:sorry:
Dziecko to chyba wyłacznie z mojej inicjatywy się zrobiło :confused::-D

Spanie oj może, może ile wlezie i ile się tylko da .... fakt faktem robotę ma trochę cięzką, wstaje o 3:30 w nocy ,pracuje do 14:00, a kładziemy się ok 23:00 :confused2: jak Sexa nie ma :sorry::-D
 
Temat-rzeka widzę ;-)
Mój Marcin ma tyle zainteresowań, że w sumie ciężko by mi było wszystkie spisać :-p. Z głównych to oczywiście konsole (Wii i Xbox w pokoju obok) i komputery (ma chyba wszystkie możliwe systemy poinstalowane). Jest Maczko-fanem, więc ma Mac'ka, iBooka, iPody i teraz pocztą idzie iPhone... Wie o nich wszystko chyba, więc nawet wolę nie zaczynać dyskusji ;-)
Gry planszowe to jedna z ostatnich miłości chyba. Poza tym książki (niemal wszystkie), filozofia, etyka itp. (wszystko wie :-D). Ogólnie chodząca encyklopedia (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Ostatnio dla rozrywki czyta podręczniki medyczne i słowniki... nie pytajcie po co :shocked2:. Z resztą to człowiek renesansu, bo jak inaczej nazwać kogoś, kto zrobił licencjat z informatyki, magisterkę z krystalografii a doktorat pisze z biochemii?!
No i gadżety. Wszelkie możliwe nowości i pierdoły :-) Ostatnio kupoeał Małej ciuszki tutaj ThinkGeek :: T-Shirts & Apparel :: Kids Shirts & Onesies, więc jest śmiesznie ;-)
Są tylko dwie rzeczy, które na pewno nie są jego hobby - piłka nożna i inne sporty ;-) No i może niekoniecznie remonty, bo jak się za coś bierze to sama zrobiłabym to szybciej (on musi wszystko obliczyć, przymierzyć, pomierzyć, posprawdzać a i tak często wyjdzie nie do końca tak ;-)).
 
No to akurat na mur beton się sprawdzi. Mój już mi mówi że ma 3 siatki lego technics dla naszego dziecka (ze swojego dzieciństwa) heh już widze kto się tymi klockami będzie bawił :-D Ale na razie dziewczyna nas czeka to technics'y jeszcze nieaktualne.
 
no to kochana ruszylas lawine !!! a i ja powiem cos od siebie :)

moj maz ma jedna obsesje -> swoj samochodzik !! a ponizej relacja zdjeciowa:
Picasa Web Albums - Monika - Moja 16V
potrafi wydac na niego ostatniego grosza i wytlumaczyc to tak dosadnie ze nawet przez gowe mi nie przejdie coskolwiek sie sprzeciwic ... a jak cos sie z autem stanie to lepiej na odleglosc rzutu mlotem nie podchodzic - grozi kalectwem!!!

pasja nr 2 to komputer ... potrafi siedziec przy nim rownie dlugo jak i ja :) a efekt jrst mniej wiecej taki ze sie nie zabijamy o ten czas ... patrzymy na siebie zza monitorow i jest ok :)

zamilowania aczkolwiek jeszcze nie tak grozne ...
1. oststni zakup PS3 /nessi rozumiem cie w kwestii ceny tego badziewia ale moj to wytlumaczyl ze musi sam to rozgryzc zanim nauczy maluszka grac !!/
2. SPANIE ... ponad wszystko na ziemi moj maz kocha spac !!!! aczkolwiek dla samochodu i komputera potrafi sie poswiecic i siedziec z otwartymi oczkami :) /az strach pomyslec co bedzie jak bedzie dziecko ... mamusia bedzi epo nocach wstawac .../
3. top gear ... nie odpusci odcinka ... wszystkie ma juz chyba sciagniete na kompa i jak oglada z sluchawkami na uszach to wyglada przekomicznie jak sie smieje do monitora jak glupi do sera :D

wiecej rzeczy nie pamietam ... za wszystkie zaluje !!

acha moj maz jeszcze lubi seks ... dla tego tez poswieca czas przeznaczony uprzednio na spanie :)
HAHA niezla sesja zdjeciowa a to w blasku zachodzacego slonca mnie rozwalilo:tak:.Pasja mojego faceta sa bezsprzecznie samochody ,ma wszstkie sprzety potrzbne do pielegnacji swojego malenstwa zaczynajac od elektrycznej polerki(ktorej uzyl moze dwa razy ,ale jest)po roznego rodzaju plyny np.zeby opony byly bardziej czarne haha ,tez jest wielkim fanem top gear ,jest nabiezaco.Pozatym kolekcjonowanie roznych narzedzi ,kluczy nasadowych itd no a jak juz sa klucze to musze byc super kuferki na to wszystko,haha wlasnie ja pisze teraz na forum a on uklada swoje klucze bo wymienial synkowi kolku w rowerku.jak mi sie cos przypomni to dopisze bo mam zaraz klienta.pozdrowka
 
a co do zainteresowan mojego to :
1) zwiazane z naszymi studiami bezposrednio - medycyna
2) rugby - gra, oglada i wszytsko co mozliwe z tym zwiazane
3) co tez zwiazane z rugby - play station (gra na plejce tylko w rugby haha)
4) motory - oglada itp i mowi ze se kupi, nie poiem zebym byla zacwycona ty pomyslem ;)
5) samochod - sam wszytsko naprawia (choc nie zawsze mu sie udaje ;) )
 
reklama
HAHA niezla sesja zdjeciowa a to w blasku zachodzacego slonca mnie rozwalilo:tak:.Pasja mojego faceta sa bezsprzecznie samochody ,ma wszstkie sprzety potrzbne do pielegnacji swojego malenstwa zaczynajac od elektrycznej polerki(ktorej uzyl moze dwa razy ,ale jest)po roznego rodzaju plyny np.zeby opony byly bardziej czarne haha ,tez jest wielkim fanem top gear ,jest nabiezaco.Pozatym kolekcjonowanie roznych narzedzi ,kluczy nasadowych itd no a jak juz sa klucze to musze byc super kuferki na to wszystko,haha wlasnie ja pisze teraz na forum a on uklada swoje klucze bo wymienial synkowi kolku w rowerku.jak mi sie cos przypomni to dopisze bo mam zaraz klienta.pozdrowka

moja droga sesje zdjeciowe tego autka to akuratnie wylacznie moje dzielo !! skubany co go wymyje, wypoleruje czy cos z nim zrobi kaze go sobie obfotografowac w roznych ujeciach :) no bo chlopcom na forum Renault19 trzeba sie pochwalic swoja bryka!! dodam ze kupil sobie to autko z takim wyposazeniem ze w polsce takich jezdzi chyba 4-5 sztuk a wogole bylo wyprodukowanych ok 50 ... wyobrazcie sobie ile kosztuja czesci do tego cudenka!!!!!
 
Do góry