reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, zdolności, ciekawe pomysly na spędzanie czasu w domu...

A co glownie szyjesz, jakies ciuszki czy zabawki???? fajnie nastepna osobka do szyciowego tematu, wrzuc jakies fotki albo odrazu zakladaj bloga :))
 
reklama
Witam mamaMaya:/)
Szyjesz mowisz? Super! Bo ja wlasnie kupilam maszyne i zaczne przygode( nie zarobkowo levz hobbystycznie :-))
Pochwal sie co szyjesz!
 
Witaj mamaMaya

Mój nowy stworek - potworek :-D

P7285514a.jpgP7285517a-001.jpg
 
butterfly46, jak na razie uszyłam dwie torby, parę kosmetyczek, potrfel i sukienkę dla siebie, właściwie to jest jeszcze nieskończona, brakuje jej jednego rękawa, bo mi materiału zabrakło :p; materiały kupuję głównie przez neta z usa lub uk, no i trochę one kosztują a ostatnio mam krucho z kasą, więc skończenie jej musi poczekać;
poza tym ze względu na dziecko mam niewiele czasu, mała mi po prostu nie daje szyć, zaraz przylatuje jak zauważy, że skupiam uwagę na czymś innym a nie na niej :);
szyję ze wzrorów wyszukanych w necie, zazwyczaj je kupuję, mam też kilka książek do nauki szycia;
chciałabym się skupić na szyciu toreb i portfeli, no i może jakichś ciuszków dla siebie od czasu do czasu;
gastone, jak porobię zdjęcia rzeczy, które zrobiłam, to wrzucę;
a jeśli o bloga chodzi, to już mam jednego, z biżuterią, na razie nie zamierzam zakładać innego, bo i tak się ze wszystkim nie wyrabiam;
witaj, KasiaGot, super ten misio :)
 
hej

polecam dla początkujących szyjących gazetę krawiecka Burda..:) prosta i łatwa w zrozumieniu :) sama ją prenumeruję ..maja fajne i ciekawe wzory..a każdy podstawowy szablon można dowolnie modyfikować i z niego tworzyć nowe projekty
jakby co pytajcie a postaram się wam pomóc co do szycia ..:)

jest też gazeta " Szycie krok po kroku " z wykrojami
 
Ostatnia edycja:
zapytam i tutaj....
Dziewczyny, czy można tutaj kupić drewniane wieszaki na dziecięce ubrania? Chodzi mi by były takie mniejsze, dostosowane do dziecięcych ubrań. Jeśli tak to gdzie, i ile takie to to kosztuje?

KasiaGot, świetny kolorowy misio, wesołe kolorki ma.

maMaya, witaj
 
reklama
Aga ty tez masz talent! Jedne z nas szyja, inne szydelkuja a jeszcze inne robia bizuterie itp.A ty pieczesz cudowne torty!!!
 
Do góry